Tom Holland a Zendaya si kúpili spoločný dom: Neuveríš, aké v ňom majú plány – koľko bude celá renovácia stáť?

Tom Holland a Zendaya

Tom Holland a Zendaya si kúpili spoločný dom (Zdroj: Columbia Pictures/ Marvel Studios)

#Klebety o tom, že Tom Holland (predstaviteľ Spider-Mana) a Zendaya (MJ) tvoria pár sú medzi nami už nejaký ten čas. Hoci oficiálne svoj vzťah nikdy nepotvrdili, náznakov, že je medzi nimi viac ako len priateľstvo je príliš veľa. No a najnovší fakt, že si spolu kúpili dom zrejme sa nedá považovať za nič iné, len za vážny vzťah.

O hviezdach Spider-Mana sa po novom hovorí, že z Anglicka si spravili svoju vlastnú základňu. Nehnuteľnosť, ktorú si kúpili v Richmonde, neďaleko miesta, kde Tom vyrastal, za viac než tri milióny eur má mať údajne šesť izieb. Celosvetovo zbožňovaný herecký pár s ňou však má do budúcna veľké plány.

Renovácia bude poriadne drahá

„Tom dal jasne najavo, že chce hi-tech zabezpečenie v celom areáli, počnúc viac než dvojmetrovou oceľovou bezpečnostnou bránou na disku.“ uvádza webový portál Daily Mail. Okrem toho budú mať v dome aj vlastnú kinosálu a Tom bude mať špeciálnu miestnosť len pre seba, ktorú nazval „male cave“, teda v preklade mužská jaskyňa.

Renovácie a všetky potrebné úpravy domu budú stať približne 250-tisíc eur. Dvojica sa však rozhodla usadiť v prestížnej štvrti, ktorú obľubujú viaceré svetové celebrity. Domy tu majú aj hviezdy ako Mick Jagger, Angelina Jolie, Tom Hardy, Jerry Hall a David Attenborough.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk, dailymail.co.uk
Odporúčame