Do MCU mieri ďalší hollywoodsky herec: Koho si zahrá nestarnúca legenda Tom Cruise?

Tom Cruise si zahrá v MCU

Tom Cruise si zahrá v MCU (Zdroj: Paramout Pictures)

#Marvel začína naberať posily na štvrtú fázu filmového univerza. Tá začala ešte minulý rok filmami Black Widow, Shang-Chi, Eternals a tretím Spider-Manom s Tomom Hollandom. Už v týchto filmoch sme dostali množstvo nových hrdinov, ktorých na plátnach kín uvidíme aj v spoločnej tímovke. K nim sa pripojí ďalšie veľké meno – Tom Cruise.

Magazín Giant Freaking Robot získal exkluzívne informácie z interného overeného zdroja, ktoré hovoria o tom, že Cruise je súčasťou nového pripravovaného projektu. Konkrétne zatiaľ nie je známe, v ktorom filme sa po prvýkrát objaví. Pokiaľ však ide o multiverzum, ktoré otvoril decembrový Spider-Man, možností sú prakticky nekonečné.


Nová séria Stranger Things je čoskoro tu: Pozri si najnovšie zábery, nájdeš v nich viacero indícií z deja!


Pôvodne sa špekulovalo o tom, či bude Tom Cruise náhradou za Iron Mana. To nakoniec nie je pravda. Cruise bol pôvodne zvažovaný do tejto úlohy ešte pred Downeym jr. Podľa magazínu to vyzerá tak, že by si mal zahrať Superior Iron Mana, teda protivníka, ktorý sa samotného hrdinovi veľmi podobá.

Očakáva sa, že novinka Doctor Strange in the Multiverse of Madness by mohla prezradiť viac. Preto ak sa chystáš v máji do kina, odporúčame vydržať aj po záverečných titulkoch na mieste, aby si nezmeškal nič podstatné. Myslíš si, že Marvel predstaví novú postavu s tvárou Toma Cruisa už v máji v novom Strangeovi?


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk, giantfreakinrobot.com
Odporúčame