V apríli nebudete vedieť kam skôr! Vyberte si TO SVOJE z pestrej ponuky kultúrnych podujatí

Zdroj: Pexels.com, foto: George Milton

Máme tu začiatok jari a ten je spojený s oslavami Veľkonočných sviatkov. Po tradičnej šibačke si môžete vybrať z našej bohatej ponuky zaujímavých podujatí a vyraziť za zábavou s rodinou a priateľmi. A Veľkou nocou nekončíme, pretože koncertami a športovými zápasmi to máme nabité celý bláznivý apríl.

Stačí si kliknúť na predpredaj.sk a nájsť si to svoje zo sveta zážitkov.

Kali & Peter Pann + Majk Spirit

Fanúšikov hip hopu určite poteší spoločné turné dvojice Kali & Peter Pann s Majkom Spiritom, ktorým sa o warm-up postará DJ Hajtkovič spolu s Hypemanom Osťom. Dvaja z najvýraznejších predstaviteľov domácej scény spojili sily a vyrazili na turné po Slovensku. Obaja pravidelne vypredávajú koncertné sály a kluby, preto odporúčame nečakať s kúpou vstupenky na poslednú chvíľu.

VSTUPENKY

Zdroj: Heddy Keddy – Management & Booking Agency

Korben Dallas

Populárni Korben Dallas budú aj v apríli pokračovať svojim jarným turné k aktuálnemu albumu Deti rýb a zastavia sa napríklad v Púchove, vo Zvolene, v Bratislave a záverečný koncert bude v Ružomberku. Okrem nových skladieb určite na koncertoch zaznejú aj všetky najznámejšie hity kapely ako Otec, Za sklom alebo Dvere.

VSTUPENKY

Zdroj: Korben Dallas

Para – Na Ceste Tour 2023

Na ceste je názov klubového turné bratislavskej kapely Para, ktoré bude mať 8 zastávok počas celého apríla. Koncertný repertoár bude tvoriť prierez hitov vrátane nových skladieb, ktoré Para nahráva na svoj pripravovaný album. V koncertnej zostave samozrejme nebude chýbať charizmatický spevák Lasky, či primátor Bratislavy Matúš Vallo. Vstupenky sa míňajú raketovou rýchlosťou, zabezpečte si svoje včas exkluzívne v sieti predpredaj.sk.

VSTUPENKY

Zdroj: Para

LEVANDULOVÁ – Najkrajšie piesne Hany Hegerovej

Aj v roku 2023 môžete opäť zažiť tento jedinečný program, a to vo vybraných šiestich mestách na  Slovensku. V predstavení LEVANDULOVÁ – Najkrajšie piesne Hany Hegerovej zaznejú v prevažnej miere piesne z repertoáru prvej dámy česko-slovenského šansónu Hany Hegerovej, ale aj ďalšie nádherné piesne z autorskej dielne Petr Hapka / Michal Horáček v interpretácii Zuzany Krónerovej, Zuzany Mauréry, Lucie Šoralovej, Richarda Müllera a Petra Maláska. Lístky na všetkých 6 koncertov nájdete iba v sieti predpredaj.sk.

VSTUPENKY

Foto: Richard Novák

Hot Men Dance Show

Svetoznáma mužská tanečná skupina Hot Men Dance z Maďarska, nazývaná aj európsky Magic Mike, pozostávajúca z profesionálnych modelov, tanečníkov, akrobatov a spevákov prichádza s úplne novou 150 minútovou megashow, ktorá obletela svet. Opäť pokračuje vo veľkolepom štýle moderného tanca s prvkami erotiky, pri ktorom zažijete strhujúcu jazdu do Las Vegas. Program je nabitý tematickými vystúpeniami, akrobatickými kúskami, bombastickými efektami, ale aj šarmom a eleganciou. Zbavte sa preto zábran a zažite s nami bláznivú, nezabudnuteľnú party show o ktorú
sa postarajú Matteo Gomez a Pietro Jackson s tanečníkmi.

VSTUPENKY

Taký bol Freddie Mercury, Peter Freestone

Peter Freestone stál po boku Freddieho Mercuryho dlhých dvanásť rokov, počas ktorých spoločne zažili veselé i tragické momenty. Na svoju pozíciu osobného asistenta speváka legendárnych Queen príde zaspomínať už 28. apríla do domu kultúry Cultus Ružinov. Peter so sebou privezie ukázať množstvo fotografií z jeho osobného archívu, ktoré zatiaľ nikde neukazoval, a porozpráva o natáčaní oscarového filmu BOHEMIAN RHAPSODY, kde pôsobil ako poradca
režiséra Bryana Singera.

VSTUPENKY

TIPOS Národný beh DEVÍN – BRATISLAVA 2023

Kto bude mať chuť sa trochu rozhýbať po veľkonočnom hodovaní, môže sa zúčastniť tradičného preteku TIPOS Národný beh DEVÍN – BRATISLAVA 2023, ktorý sa uskutoční 16. apríla v Bratislave a pôjde o neuveriteľný 75. ročník tohto podujatia, čo z neho robí jedno z najstarších podujatí svojho druhu na Slovensku. Štartovať sa bude z parkoviska pod hradom Devín a pobeží sa do cieľa v centre starého mesta Bratislavy.

REGISTRÁCIA

Zdroj: TIPOS Národný beh Devín – Bratislava

 

Sleduj nás aj na Facebooku

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame