Tina mala obrovské šťastie! Na hrôzostrašný zápas neprišla načas: Dojímavé slová speváčky

Tina mala šťastie! Na hrôzostrašný zápas neprišla načas.

Tina mala šťastie! Na hrôzostrašný zápas neprišla načas. (Zdroj: Instagram/tinaslovakia)

#Tento víkend sa mal odohrať zápas, na ktorý mnoho fanúšikov dlho čakalo. Okamihy zábavy a športového súperenia dvoch futbalových klubov sa však zmenili na hotové peklo! Tina sa mu vyhla len o vlások.

Nedeľný zápas medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava sa už po dvadsiatich minútach strhol na hotové peklo. Oba sektory fanúšikov začali na seba útočiť a podarilo sa im vtrhnúť dokonca aj na ihrisko. Na štadión okamžite vtrhla polícia a situáciu upokojila tým, že jednu fanúšikovskú základňu zo zápasu vyhnala. Ešte aj počas toho však fanúšikovia hádzali na štadión pyrotechniku.

Hoci sa situáciu podarilo upokojiť aj napriek tomu zápas naďalej nepokračoval a rozhodli sa ho ukončiť. Na celú situáciu sa rozhodla zareagovať aj obľúbená speváčka, ktorá sa futbalového zápasu chcela zúčastniť, avšak prišla neskoro.

„Do dnešného dňa sa zdalo, že chodiť na športové podujatia, môže byť prijemne strávený rodinný čas. Ľudia sa cítili bezpečne, deti si to užívali,“ začala svoje dojímavé rozprávanie Tina na svojom instagrame. Po tomto príšernom priebehu futbalu však svoj názor zmenila.

(Zdroj: Instagram/tinaslovakia)

Ako dodala, „aj keď sme našťastie neboli očitými svedkami incidentu, lebo sme neprišli načas, je mi z toho fakt smutno. Z toho, že sa na to dívali malé, vydesené deti.“

Okrem toho speváčka tiež poslala ľuďom dojímavý odkaz. „Môj syn a jeho kamaráti majú radi futbal. Jeho otec hrá futbal. Chce mu fandiť. A ja mu prajem, aby mohol chodievať na zápasy a nie mu v roku 2021 hovoriť. Nie Leuško, tam to je nebezpečné.“

(Zdroj: Instagram/tinaslovakia)
Zdroj: hashtag.sk, Instagram/tinaslovakia
Odporúčame