Plánuješ cestovať niekam do zahraničia a chceš najlepšie sedadlo v lietadle? Pozri si zaručený trik TikTokera

Najlepšie sedadlá v lietadle.

Najlepšie sedadlá v lietadle. (Zdroj: Unsplash.com/ Suhyeon Choi)

#Nie je nič horšie ako cestovať niekoľko hodín v stiesnených podmienkach a ledva nájsť miesto na to, aby si si vystrel nohy. Aj preto si určite pečlivo vyberáš miesto, na ktorom budeš sedieť počas svojej jazdy, a to či už autom, autobusom alebo aj lietadlom. Miesto v lietadle sa však vyberá horšie, pretože každá spoločnosť má sedačky inak rozmiestené. Aj preto sa známy TikToker rozhodol podeliť so svojím trikom, ako si vybrať čo najlepšie sedadlo, na sociálnej sieti. Teraz jeho rada valcuje internet.

Kým pre niekoho je cestovanie v lietadle hotovým zážitkom, pre iného to je nočnou morou a radšej by ani nič nevidel. Ako si však vybrať na svoju niekoľkohodinovú cestu čo najlepšie sedadlo? Podľa známeho TikTokera maxmilepointsa, ktorý má na sociálnej sieti viac ako 100-tisíc sledovateľov, to je jednoduché. Svojim fanúšikom totiž v najnovšom videu s názvom, „Letecká spoločnosť vám zvyčajne neposkytne dostatok informácií o vašom sedadle,“ prezradil, ako si vybrať sedadlo presne podľa predstáv, a to do najmenších detailov. Informuje o tom portál Independent.

Stačí ti na to stránka Aerolopa.com. Vďaka tomuto webu si totiž môžeš pozrieť informácie o všetkých spoločnostiach a ich sedadlách, a to nie len základné, ktoré sa dozvieš aj pri objednávaní letenky. Ako je napríklad informácia, kde sa sedadlo v lietadle nachádza a či si v uličke alebo pri okne. Pomocou tohto webu sa ale dozvieš napríklad aj to, ako blízko budeš sedieť pri krídlach, motore či núdzovom východe.

Najlepšie sedadlá v lietadle.
Najlepšie sedadlá v lietadle. (Zdroj: Unsplash.com/
Ashim D’Silva)

A to nie je všetko. Okrem toho si budeš môcť aj presne zmerať, koľko miesta budeš mať na nohy či dokonca aj to, ako veľmi sa bude dať tvoje sedalo nakloniť. Obrovskou výhodou je, že ti stránka povie aj to, ako veľmi je tvoje sedadlo zarovnané s úrovňou okna, pri ktorom sa nachádza.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Veľký pomocník pre Slovákov: Pomôže ti pri meškajúcom, ale aj zrušenom lete!

Jeho video sa stalo okamžite virálnym a už má viac ako milión zhliadnutí. Množstvo ľudí tento úžasný trik ocenilo „Nedávno som sedel pri okne a nebolo tam žiadne okno,“ poznamenal jeden z komentujúcich. Jeho trik ocenil aj ďalší. „Práve som vošiel dnu a skontroloval som si všetky miesta v biznis triede na moje ďalšie dve cesty. Tak užitočné!“ poznamenal.


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, aerolopa.com, TikTok/maxmilepointsa, independent.co.uk
Odporúčame