Na TikToku má 225k+ followerov a ešte nikdy nezažil niečo, čo je pre teba možno úplne bežné

Video a content creator Kube, ktorého sleduje viac ako 200-tisíc followerov (Zdroj: Samsung)

#Pred dvoma rokmi bol ešte neznámy, dnes mladého Košičana sleduje viac ako 200k followerov. Ako žije influencer, video editor a content creator Somkube a aký je jeho najväčší sen? 

Keď sme nahrávali rozhovor, bežal práve na futbalový turnaj. Raňajky niekedy skippne a od točenia si vie dať aj day off. „Môj deň vyzerá úplne normálne ako deň každého iného študenta,“ tvrdí influencer Somkube. Mladý Košičan má na internete najväčší zásah na Tiktoku (225k+), Instagrame (47k+) a Youtube (15k+).

Hovorí, že má dva životy. Keď je v Trnave, býva na intráku, chodí do školy, športuje a občas si užije nejakú tú študentskú párty. Cez víkendy vyráža domov do Košíc alebo do Prahy, kde s kamošmi primárne točia nové videá. „Na Slovensku študujem, oddychujem a som s rodinou, pracujem v Česku,” vysvetľuje. 

Rád si však dopraje aj voľno, keď vôbec netočí a len si užíva čas s kamošmi alebo futbal, či skate. „Aj nedávno som si dal day off a bol som s kamošmi na drinku,” hovorí Kube. 

Košičan Kube študuje v Trnave, pracuje však hlavne v Prahe (Zdroj: Somkube)

Na intráku si vie užiť party, ale aj večer, keď len pozerá videá

 Ideálny večer si Kube jednoznačne vybrať nevie. Má rád, keď si len spolu s kamošmi púšťajú videá. Vtedy mu vie dobre poslúžiť flexibilný prenosný projektor The Freestyle od Samsungu: „Je super, lebo ho netreba komplikovane zapájať. Jednoducho ho vyberiete z puzdra, pripojíte cez USB-C k powerbanke a ide to. Môžete pozerať videá na akejkoľvek voľnej stene, hoci aj z postele priamo na strope.”

The Freestyle sa dá využiť kdekoľvek (Zdroj: Somkube)

Kube sa teší na teplejšie počasie. Plánuje vziať projektor, sadnúť do auta, nájsť akúkoľvek voľnú stenu a užiť si kino pod holým nebom. „The Freestyle má schopnosť kalibrovať si farby, takže nepotrebujete plátno ani bielu stenu.“

Kube a jeho multifunkčné zariadenie The Freestyle (Zdroj: Somkube)

The Freestyle je tiež ideálny spoločník na party. Či už na intráku, doma alebo vonku. Má 360° reproduktor a clip, ktorým sa dá meniť režim premietania na moodové osvetlenie.

Kube využíva svoj The Freestyle hlavne na intráku (Zdroj: Somkube)

Priznanie: Ešte nikdy som nebol pri mori

Mnohí influenceri zapĺňajú svoje sociálne siete fotkami spod paliem, kde s drinkami ležia na tropických plážach alebo pózujú v mori. Somkube to má úplne inak. Veril by si, že ešte nikdy nebol pri mori? Mladý Košičan sa stihol pozrieť do Česka, Poľska a do Maďarska, okrem strednej Európy sa však k objavovaniu nedostal.

„Nedávno som videl fotky jednej kamošky z Dominikánskej republiky, vyzeralo to super. Hneď som si to pridal na to do list a dúfam, že sa mi tam čím skôr podarí dostať,“ prezradil Somkube.

Mladý Košičan má na internete najväčší zásah na Tiktoku (Zdroj: Somkube)
Prenosný, výkonný a prekvapivo jednoduchý. To je multifunkčný projektor The Freestyle od Samsungu. Videá alebo filmy sa vďaka nemu dajú pozerať kdekoľvek. Na plátne stanu, na strope, alebo na stene ktorá ani nemusí byť biela. Inteligentný projektor si sám kalibruje farby obrazu, automaticky opraví skosený obraz a upraví ho do pravidelného obdĺžnika. Neprekonateľný je aj 360° zvuk, vďaka ktorému poslúži aj ako reprák na každú party, či ako náladové osvetlenie.
Zdroj: PR článok
Odporúčame