TikTok highlighty: Čo o tebe ľahko zistí tvoj zubár a ako hravo preplávaš maturitou

zubárka sedenie

Tvoja ústna dutina ukrýva kadejaké tajomstvá (Zdroj: GettyImages)

#TikTok sa stále teší svojej obľube. Každý týždeň ti v rámci našej novej rubriky ponúkneme výber tých najzaujímavejších alebo zábavných noviniek alebo profilov, na ktoré sme narazili. Si zvedavý, čo sme si posledné dni išli?

Veci, ktoré robíš vo fitku aj ty!

Česká YouTuberka a influencerka Anna Šulcová je známa svojimi vtipnými skečmi. Kedysi s nimi začala na YouTube, no dnes prispieva na svoj TikTok profil, kde má takmer 900-tisíc sledovateľov. Vo videjku sa nájde každý, kto aspoň párkrát za život navštívil posilku. Či už to vezmeš ako inšpiráciu na to, ako sa to nerobí, alebo len na pobavenie, necháme na teba. Určite si pozri na jej profile aj viaceré skeče, ktoré odrážajú rôzne situácie v živote.

@annasulcTvůj 3 @ s tebou musí jít do fitka 😀♬ Monkeys Spinning Monkeys (TikTok Remix) – Trap Remix Guys

Na toto si daj u zubára pozor

Zamyslel si sa niekedy nad tým, čo o tebe dokáže zistiť zubár z jediného pohľadu do tvojich úst? Zubárka, ktorá na TikToku vystupuje pod prezývkou „adrianabb“ to svojim sledujúcim prezradila. Lekár dokáže odhaliť napríklad tehotenstvo alebo aj to, či trpíš poruchou príjmu potravy. Dokonca aj taký detail, že si nedávno poskytoval orálny sex!

@adrianabb Čo všetko o tebe viem ?🕵️😅#zubar #zuby #fyp #foryoupage ♬ original sound - adrianabb
<script>

Laminácia v pohodlí domova

V tomto prípade ti prinášame lifehack, ako ušetriť pár eur lamináciou obočia. V stručnom inštruktážnom videjku dostaneš dokonalý návod na to, ako si urobiť lamináciu obočia doma, čo ti vo výsledku dokáže ušetriť kopec peňazí. Najmä v prípade, že túto procedúru absolvuješ pravidelne. Nie je to nič zložité, postačí trochu zručnosti, pár produktov a výsledok bude totožný s tým zo salónu!

@studio_yas_trencin Chcete mať menej práce so svojím neposlušným tvar nedržiacim obočím? Skroťte ho lamináciou. Čo je to zistíte v reels. #browlamination #laminaciaobocia ♬ original sound - Studio YAS
<script>

Maturanti, pozor!

Nastúpil si do maturitného ročníka a máš strach? Neveríš na klišé, že maturitu spraví každý? Možno je to pravda, možno nie. TikToker Rovnaký Meter ti v jednom zo svojich najnovších videí ponúka návod na to, ako preplávať maturitným ročníkom a nepohorieť na maturitnej skúške. Ukladaj na neskôr, môže sa ti to zísť!

@tomas.csicso #foryou ♬ original sound - Rovnaký Meter
<script>

Vykašli sa na nepodstatných ľudí!

To je myšlienka, ktorú ti odkazuje raper Majself v jednom zo svojich TikTok videí. Či už ho máš rád ako hudobníka, alebo nie – skús sa zamyslieť nad tým, čo zaznie vo videu. Je to totiž pravda, ktorou by sa mali riadiť najmä tí, ktorí sa až príliš zaoberajú názormi druhých ľudí. Pretrieď svoje okolie a nenechaj sa oberať o dobrú energiu!

@majself Nerozdávaj energiu nepodstatným luďom 🙏🌀 #majself #energia #priroda #izyvape #myslienky #citat #fyp #preteba ♬ snowfall - Øneheart & reidenshi
<script>

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame