TikTok highlighty: Ťažký život podpapučníka a kto po správnosti podáva ruku prvý?

muž pod papučou

Chlap pod papučou to veru nemá ľahké (Zdroj: GettyImages)

#Si fanúšikom jednej z najobľúbenejších sociálnych sietí na svete? Reč je o aplikácii TikTok, ktorá slúži na vytváranie a zdieľanie krátkych videí. Každý týždeň ti v rámci našej novej rubriky ponúkneme výber tých najzaujímavejších noviniek alebo profilov, na ktoré sme narazili. Si zvedavý, čo sme si posledné dni išli?

Stavíme sa, že toto si o Spišskom hrade nevedel!

Spišský hrad ti zrejme predstavovať či popisovať ani nemusíme. Je to jeden z našich najväčších klenotov, ktorý sa rok čo rok teší veľkej návštevnosti domácich i zahraničných turistov. Taktiež ho nájdeš aj na Zozname svetového dedičstva UNESCO.

Obľúbený slovenský travelbloger Rado (môžeš ho poznať z cestovateľského profilu Nie je túra bez Štúra) ti v tomto videu prezradí fakty, ktoré si o tejto kultúrnej pýche Slovenska rozhodne netušil. Navštívil si ho už?

@niejeturabezstura ZAUJÍMAVOSTI O SPIŠSKOM HRADE, O KTORÝCH SI DOTERAZ NEPOČUL/A.😮 Spišský hrad patrí k dominantám nielen Spiša, ale aj celého Slovenska. Je národnou kultúrnou pamiatkou a v roku 1993 bol ako súčasť pamiatkového súboru Levoča, Spišský hrad a pamiatky okolia zapísaný do Zoznamu Svetového dedičstva UNESCO. Ale to už určite viete.😜 Ja vám vo videu prezradím nejednu zaujímavosť o tomto hrade, o ktorej ste doteraz ešte (možno) nepočuli. Do komentárov mi napíšte, na ktoré hrady je podľa vás najnáročnejší výstup, no odmenou sú krásne výhľady?💙 *spolupráca @klastorna_kalcia #klastornakalcia #vapnik #sila #pevnaakoskala #spisskyhrad #turistavovlastnejkrajine #njtbš #svk #milujemslovensko🇸🇰❤️ #cestovanie #carovneslovensko #fypsvk #tipnavylet ♬ Summer Vibes – GRLN

Život podpapučníka

Kto by nepoznal jedného z najvtipnejším slovenských youtuberov, Mateja Zrebného? V obľube ho majú najmä mladšie ročníky. Svojimi videami však dokáže zabaviť akúkoľvek vekovú kategóriu.

V najnovšom videu ti v spolupráci so speváčkou a influencerkou Niou dokonale predvedú, ako vyzerá neslávne známy život podpapučníka. Musíme uznať, že opäť trafili klinec po hlavičke! A to spracovanie... Veď posúď sám.

@matejzrebnyŽivot podpapučníka (podpantofláka) 😅😂♬ original sound - Matej Zrebný
<script>

Vieš, čo sa patrí?

Základné pravidlá etikety či slušného správania jednoducho patria ku všeobecnému vzdelaniu. Možno sa to nezdá, ale o človeku dokážu povedať naozaj veľa. Na sociálnej platforme TikTok sme objavili šikovný profil, ktorý tvorí obsah presne na danú problematiku.

Si v rozpakoch z toho, aký príbor máš použiť v reštaurácii? Alebo kto ako prvý podáva ruku? S tým je už nadobro koniec! Dnes si napríklad môžeš osvojiť základné postupy pri tykaní a vykaní.

@etiquette_sk ETIKETA & TYKANIE 🤷🏼‍♀️ #trendy #trend #viral #viralvideo #slovakiatiktok #slovakiaviral #etiquette #etiketa #slovakia #trending #trendingvideo #fyp #foryoupage #fypシ #gentleman #girl #madam #graphic #new #tiktoker #slovakiatiktoker #foryou #duet #viralvidoes #business #work #life #comedy #tiktokchallenge #makeba #music #tiktokers #repost ♬ Flowers - Miley Cyrus
<script>

Do you speak English?

Jednoduchá otázka, s ktorou sa stretneš nespočetne veľa ráz. Ruku na srdce, ako dobre ovládaš anglický jazyk, bez ktorého sa dnes vo väčšine prípadov ani nezaobídeš?

Ak sa chceš vo svojich jazykových znalostiach vylepšiť, zdokonaliť, alebo začať úplne od základov, ponúkame ti tip na rýchle TikTok lekcie angličtiny. V dnešnom videu môžeš napríklad zistiť, či v (na prvý pohľad) ľahkej vete urobíš chybu aj ty.

@lekcieanglictiny.sk Robíš túto chybu aj ty? 🙈 #lekcieanglictiny #anglickyjazyk #anglictina #learnenglish #kurzanglictiny #english #anglictinaonline ♬ Paint The Town Red - Doja Cat
<script>

Efektívny trik na upratovanie

Aj tebe sa niekedy nechce, no zároveň ťa trápi svedomie? Každý predsa túži po čistej a voňavej domácnosti. Nevešaj hlavu, dnes ti ponúkame šikovný spôsob, ako sa na upratovanie správne naladiť. Uvidíš, že táto činnosť vôbec nemusí byť nudná!

Vyskúšaj napríklad metódu 15 minút. Vo videu nižšie sa dozvieš, v čom ti tento trik pomôže. Pridanou hodnotou budú určite aj rady, ako čistotu udržiavať bez chémie.

@upratujeme_nontoxic Milujem upratovať s fiberkami ✅ v kúpeľni som použila fiber S2 a mystik pastu s ktorou som umyla umyvadlo, vodný kameň a kachličky - batériu som doleštila P1 - taktiež zrkadlo ✅ a doutierala s ňou kachličky - na okolie umyvadla som použila s3 a prach s našou univerzálnou rukavičky 🩵 a to je celé💚 žiadna chémia - nakoniec ti stačí nakvapkať ľubovoľný esencialny olej na prevonanie a máš hotovo 🚽🛁🚿🚰 #kupelna #umyvadlo #bezchemie #clean #home #domacnost #nontoxic #notoxic #upratovanie #ekoprojekt #fiber #mikrovlakno #uppolytechnic #prelepsizivotnazemi #mama #vodnykamen #zrkadlo #prach #plesen #cistota #zdravie #nochemicals #savetheplanet #savetheearth #greenway🍀 ♬ original sound - @upratujeme_nontoxic
<script>

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame