TikTok highlighty: Vyčaruj si dokonalé fotky zo stužkovej, takto budeš za hviezdu!

tiktok highlighty

Zvečni svoju stužkovú nezabudnuteľným spôsobom (Zdroj: Freepik/Lookstudio)

#Si fanúšikom jednej z najobľúbenejších sociálnych sietí na svete? Reč je o aplikácii TikTok, ktorá slúži na vytváranie a zdieľanie krátkych videí. Každý týždeň ti v rámci našej novej rubriky ponúkneme výber tých najzaujímavejších noviniek alebo profilov, na ktoré sme narazili. Si zvedavý, čo sme si posledné dni išli?

Šikovný Gmail tip pre všetkých

Používatelia bezplatnej e-mailovej služby poskytovanej spoločnosťou Google, ruky hore! Ak do tejto skupiny patríš aj ty, mal by si zbystriť svoju pozornosť. Vo videu nižšie ti totiž prinášame jednoduchý návod na to, ako svoju mailovú adresu odstrániš z nechcených webových stránok.

Vieš vôbec, koľko z nich môže mať neobmedzený prístup práve k tvojmu účtu? Bezpečnosť nadovšetko. Stačí iba pár klikov a tento problém hravo vyriešiš.

@mart.ins GMAIL TIP! Ak používaš jeden email/gmail, tak je možno vhodné, aby si si sem-tam pretriedil stránky, ktoré majú prístup k tvojmu účtu. Bezpečnosť! Tu je návod! ✌🏽😅 #google #gmail #email #gmailtips #googletip #foryou #fyp #tech #techtok #skola #emails ♬ Roxanne – Instrumental – Califa Azul

Historické okienko

Čo by to bol za TikTok prehľad, keby sme doň nezaradili aj kúsok edukácie. Dnes ti prinášame niekoľko zaujímavých faktov z dejepisu. Konkrétne sa spoločne pozrieme na netradičné (či dokonca až bizarné) zvyky najväčších a najslávnejších historických ríš.

Chceš vedieť, prečo si ženy v starovekom Ríme kupovali nádoby s potom gladiátorov? Alebo akým zvláštnym spôsobom prebiehali rokovania u Peržanov? Nielen tieto šokujúce fakty sa dozvieš v nasledujúcom videu od Historika.

@historiksk Najdivnejšie zvyky v histórii 🏛️ Part 1 #historickezajimavosti #historickeosobnosti #fakty #zvyky ♬ original sound - Historik
<script>

Priprav si rýchly a chutný snack!

Vieš, čo sa stane, keď nakrájaš čedar na štvorce? Ak miluješ syr a si od prírody zvedavý, klikaj na video pod týmto textom! Fitnesák Patrik Pavlík zaplavuje svoj TikTok profil práve takýmito šikovnými a zdravými receptami, ktoré máš hotové do pár minút. Zaručujeme, že sliny potečú potokom. Skontroluj, či máš doma všetky potrebné ingrediencie a staň sa aj ty šéfkuchárom „bez čapice“.

@patrikbefit Ak máš rád syr tak ver mi, že tento recept je pre teba. 😎 Nakrájaš, bachneš do rúry a máš hotovo, čo viac chceš. ✅ #slanyrecept #fitrecepty #foryou ♬ original sound - xxtristanxo
<script>

Ako na dokonalé fotky zo stužkovej?

Odpoveď na túto otázku ti dá vo videu nižšie šikovná fotografka Petra. Na svojom TikTok profile sa totiž venuje práve tipom pre správne pózovanie na fotografiách, ktoré môžeš využiť pri rôznych udalostiach či akciách. A stužková k nim rozhodne patrí!

Aktuálne sú stužkové v plnom prúde, všetci maturanti sa poctivo venujú ich dôkladnej príprave či dolaďovaniu detailov. Niet sa čomu čudovať, ide o jeden z najkrajších životných momentov. Stavíme sa, že si ju chceš uchovať v čo najlepšom svetle. Preto je dobré pripraviť sa vopred. Garantujeme, že tvoje fotky ti budú vo finálnej verzii všetci závidieť.

@petraf_photographer prom poses ideas ✨ #fyp #viral #posesforinstagram #promposes #prom #poseideas ♬ Originalton - ˚₊‧ 🎧 ‧₊˚
<script>

Top outfit na jeseň

Ročné obdobie plné farieb je stále v plnom prúde. Možno sa aj ty trápiš s problémom, ako sa počas neho obliecť čo najlepšie, ale zároveň aj tak, aby ti nebola zima. Túto dilemu ti dnes pomôžeme vyriešiť. Vo videu nájdeš inšpiráciu na štýlový jesenný outfit.

Vo svojej skrini určite nájdeš použiteľné kúsky, z ktorých by sa dal vyskladať. Rifle, mikiny, tričká či kabáty? Poď do toho, buď kreatívny a neboj sa ukázať, čo sa v tebe skrýva!

@kiara.jlks ako sa najlepšie obliecť na jeseň💥napíš do komentu či sa ti páči outfit💫 #clothing #dresstoimpress #outfitinspo #streetwear #style ♬ MY EYES - Travis Scott
<script>

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame