Zamrznutý Icy make-up ťa dostane, vyskúšaj ho na sebe ešte dnes!

Zaujal ťa tento look natoľko, že ho chceš otestovať? (Zdroj: Freepik/kroshka__nastya)

#Hľadáš inšpiráciu na cool a zároveň trendy líčenie, ktorým vyjadríš svoju lásku k Vianociam bez použitia klišé farieb, akými sú červená, zelená či zlatá? V tom prípade je tento virálny TikTok trend ako stvorený pre teba. Premeň sa na ľadovú kráľovnú a aj napriek tomu zažiar! Neboj sa experimentov a pokojne po tomto looku siahni hneď zajtra k sviatočnému stolu.

Look pre každého

Ide o pomerne neutrálny make-up look, ktorý sa hodí každému. Ak si milovníkom kozmetických trendov, #icymakeup bude pre teba ďalšou výzvou. Na TikToku sa teší nesmiernej obľube, svedčí o tom aj 3,9 milióna zobrazení spomínaného tagu. Nájdeš tam kopec videí, ktoré ťa môžu dokonale inšpirovať!

V čom spočíva?

Ľadový make-up, ako už je z jeho názvu zrejmé, sa opiera o vzhľad, ktorý ti dokáže vyčarovať silný mráz. V looku nechýbajú ružové líčka, mrazom poľúbené oči či žiarivá pleť. Trend si získal srdcia mnohých užívateľov, čomu sa ani nečudujeme. Vyzerá dobre, je jednoduchý a najmä trendy! Čo viac si priať?

Skvelo sa hodí na vianočnú párty, na posedenie s kamošmi alebo aj na rodinné návštevy či k štedrovečernému stolu. Je nenápadný a zároveň tak veľmi funkčný!

@shaaynemarie icy moment 😭 #icymakeup #VisionBoard #blueeyeshadow ♬ Lady Marmalade – Christina Aguilera, Lil‘ Kim, Mya, Pink
 

Základ máš určite doma

Tento make-up nepotrebuje žiadnu siahodlhú prípravu a nákup xy nových produktov. Vyčaruješ ho ľahko aj z toho, čo ukrýva tvoja make-upová zbierka.

Úplne ti postačia nejaké očné tiene ladené od bielej až po svetlú šedú, ružová lícenka a lesk na pery. Potrebuješ docieliť efektu námrazy na očiach, mať líčka ako vyštípané od mrazu a pery lesklé ako číry ľad. Ak máš chuť  experimentovať, pokojne do looku pridať modrú farbu či trblietky na oči, prípadne namiesto highlighteru...

@nataliehefnerova Za me idealni i na silvestra✨ #icymakeup #frostymakeup #makeuptutorial #nye #nyemakeup #newyearsevemakeup #newyearnewme ♬ original sound - Natálie Hefnerová

<script> 

Ako na to?

Zaujal ťa tento look natoľko, že ho chceš otestovať? Nie je problém! V prvom kroku nezabudni na hydratáciu – poriadna skincare je základom každého líčenia.

Následne si priprav pleť ako zvyčajne – zakry nedokonalosti, zjednoť tón pleti a zafixuj čo je potrebné. Potom plynule prejdi na ružovú lícenku, prípadne jemné kontúrovanie. Obočie si uprav tak ako zvyčajne.

Ďalším krokom je líčenie očí, ktoré drž v spomínaných farbách. Neboj sa experimentov – biela či strieborná linka (prípadne ceruzka) budú skvelými pomocníkmi. Fantázií sa medze nekladú, preto (ako sme už spomínali) sa nemusíš báť ani odtieňov modrej.

Na záver ti stačí už len pridať riasenku, transparentný lesk na pery a „vykúpať“ sa v highlighteri. A máš hotovo!

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame