THROWBACK Toto je spomienka na to, ako Gabryell so Simou spolu vstúpili do virtuálnej reality

Gabryell

Spomienka na spoluprácu Gabryella a Simy (Zdroj: YouTube.com/NeriesOfficial)

#Pamätáš si ešte, keď sa na začiatku roku 2022 spoločne na tejto vydarenej skladbe spojila dvojica Gabryell a Sima? Člen kapely Nerieš spolu so známou speváčkou spoločne vstúpili do virtuálnej reality. Toto je ich spoločná novinka!

Obľúbená hip-hopová dvojica Nerieš má na svojom konte samozrejme nespočet spoločných hitov. Samostatne sme chalanov Mateja Straku a Gabryella samostatne mohli počuť zatiaľ skôr na featuringoch u iných interpretov. Na začiatku toho zmieňovaného roku 2022 však prišla zmena, pretože Gabryell prišiel s vlastnou skladbou, na ktorej mu zahosťovala nesmierne obľúbená speváčka Sima!

Predzvesť sólo cesty

Pri spomienke na tento track ide zo strany Neriešákov o vôbec prvú sólovú záležitosť v rámci ich skupiny. Ich spoločný vibe bol stále prítomný aj vo vtedajšej prvej Gabovej samostatnej skladbe s názvom „Dostať z hlavy“. V jej videoklipe sa hlavná pozornosť upriamuje na virtuálnu realitu, v ktorej Gabryell i Sima hrajú za svoje charaktery v zamotanej vzťahovej hre.

„Všetko bolo oukej, pokým som ťa nestretol…“

Ako sme písali vyššie, Gabryellovi na jeho prvej sólo veci hosťuje známa a obľúbená speváčka Sima. Spomínaný vibe skupiny Nerieš spočíva v znateľnom vplyve punkového žánru. Skladba „Dostať z hlavy“ ten punkový vibe rozhodne má a niet sa čomu čudovať, keďže chalani z Nerieš sú v tom naozaj ako doma. Svojho času dokonca aj nejakú dobu vystupovali za doprovodu punkovej kapely Paranoid, s ktorou majú napríklad aj spoluprácu na albume #OK z roku 2020.

Gabryell a Sima v zamotanom vzťahu

Keď už sme pri tých albumoch, ich aktuálne posledný album 311 z roku 2021 v sebe niesol opäť nejeden kvalitný hit. V tej dobe bolo ešte iba otázne, či nám toho rozhodne Gabryell sólo nachystať i viac… Z čoho sa však samozrejme neskôr stal jeho vlastný krátky album PUNK HEART, ktorý nám rok 2022 v rámci domácej hudby naozaj veľmi spríjemnil! Na ňom sme sa zároveň dočkali aj novej verzie tej spomínanej skladby „Dostať z hlavy“ so Simou, ktorá tam dostala nový a veľmi fresh šat!

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Skepta začal rok 2024 vo veľkom štýle: Návrat na scénu so skvelou novinkou

Poď si teraz s nami pustiť ten pôvodný videoklip!

Na čo sa môžeme tešiť?

V súčasnosti sa chalani z Nerieš zároveň už netaja, že si pre nás na tento rok chystanú svoj nový spoločný projekt. Napriek tomu, že Gabryell má skôr rád punkový zvuk a Matej Straka naopak skôr viac inklinuje ku funku, opäť sa od nich môžeme tešiť istotne na spoločné bomby, z ktorých sa istotne veľmi rýchlo stane kult.

Aktuálne majú chalani za sebou fotenie na cover tejto ich chystanej štúdiovky, tak snáď sa o nej v blízkej dobe dočkáme aj ďalších informácií!

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame