Vysoký, svalnatý a ako šitý pre rolu superhrdinu: The Rock si zahrá vo filme Black Adam, sleduj zaujímavý teaser

The Rock si zahrá antihrdinu.

The Rock sa objaví v roli antihrdinu (Zdroj: youtube.com/DC)

#The Rock patrí dlhodobo medzi jedného z najobľúbenejších hercov. Americký profesionálny wrestler hviezdil napríklad v niekoľkých častiach Rýchlo a zbesilo, vo filme Kráľ Škorpión alebo v Pobrežnej hliadke. Srdcia ľudí si jednoznačne získal aj svojou charizmou či vystupovaním a dnes je najlepšie plateným hercom na svete.


Toto sú najlepšie platení herci súčasnosti, lídrom ostáva The Rock: Zo súm pri ich menách sa ti zatočí hlava


Ako vysoký a svalnatý muž prestavoval ideálneho superhrdinu už pred niekoľkými rokmi, avšak tohto momentu sa dočká až teraz. Dwayne Johnson si zahrá antihrdinu, ktorý sa volá Black Adam. Jeho pôvod je vo svete DC Comics a spájaný je hlavne so superhrdinom Shazamom.

Film je plánovaný na december 2021, no napriek tomu si už dnes môžeš na youtube pozrieť teaser. Ten však nie je hraný ale kreslený. Nič to ale nemení na tom, že The Rock je ústrednou postavou a jeho postava je zreteľná aj v kreslenej podobe. Sám Dwayne Johnson na svojom instagrame začal zdieľať fotografie z tohto krátkeho videa a účinkovanie v roli antihrdinu bude teda veľkou vecou nie len pre jeho fanúšikov, ale aj preňho samého.

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com/ DC
Odporúčame