Sherlock Holmes s nadprirodzenými javmi: Mrazivý trailer na The Irregulars od Netflixu ukázal aj hviezdu z Game of Thrones

The Irregulars

The Irregulars ulahodí všetkým fanúšikom fantasy a sci-fi (Zdroj: YouTube/Netflix)

#Obľúbený príbeh o Sherlockovi Holmesovi sa dočkal už mnohých spracovaní. Tentokrát si ho do parády zobral Netflix v seriáli The Irregulars. Autori si vybrali niekoľko postáv od autora pôvodného románu, Sira Arthura Conana Doyla a umiestnili ich do nadprirodzeného sveta. Seriál teda vyzerá ako keby sa stretli Sherlock Holmes a Noví mutanti od Marvelu.


Ešte stále nevieš, či si pozrieš Justice League? Trailer na Snyder Cut plný akcie a napätia ťa naladí na prichádzajúcu novinku


Celý dej sa nezaoberá geniálnym detektívom, ale skupinou problémových tínedžerov zo slávnej Baker Street, ktorá pracuje pre doktora Johna Watsona. Atmosféra je veľmi temná a strašidelná, takže pri sledovaní sa určite môžeš tešiť na poriadnu dávku zimomriavok.

V traileri, ktorý si môžeš pozrieť nižšie, sa objavil aj známy herec z Game of Thrones, Rory McCann. Možno ho aj ty poznáš ako parťáka malej Arye, no v The Irregulars si zahrá vedľajšiu postavu. Netflix tento seriál odštartuje je už o mesiac, konkrétne 26. marca a ty sa určite máš na čo tešiť.

Zdroj: hashtag.sk, YouTube/Netflix, collider
Odporúčame