Najbizarnejší prípad na svete? Žena nemala vagínu, podarilo sa jej otehotnieť orálnym sexom!

Žena nemala vagínu, podarilo sa jej otehotnieť orálnym sexom

Žena nemala vagínu, podarilo sa jej otehotnieť orálnym sexom (Zdroj: Unsplash/freestocks)

#Toto je azda ten najbizarnejší prípad na svete. Len 15-ročné dievča, ktoré sa narodilo bez vagíny otehotnelo vďaka orálnemu sexu. Stalo sa to potom, ako ju jej žiarlivý bývalý priateľ bodol do brucha.

Mladá žena si užívala orálny sex so svojím priateľom, keď sa zrazu objavil jej bývalý partner a bodol ju do brucha. O 278 dní sa vrátila do nemocnice, kde cisárskym rezom porodila zdravého chlapca.

Žena po tom, ako ju jej bývalý bodol do brucha, vyhľadala lekársku pomoc. Podstúpila operáciu a po 10 dňoch ju prepustili domov. Počas rôznych vyšetrení v nemocnici prišli odborníci na zvláštnu vec. Žena totižto nemala vagínu. Namiesto toho mala len akýsi dvojcentimetrový otvor. Napriek tomu nemohla mať sex a ani otehotnieť.

(Zdroj: Unsplash/Cassidy Rowell)

Žena sa vrátila z nemocnice domov a postupne si začala všímať, že sa jej zväčšuje brucho. Nepripisovala to však tehotenstvu, nakoľko nikdy nemala menštruáciu. Lekársku pomoc vyhľadala až pred pôrodom, kedy sa dostavila do nemocnice s veľkými bolesťami brucha.

Ako je to vôbec možné?

Žene sa podarilo nemožné, vďaka zhode náhodných okolností. Spermiám sa podarilo dostaň k maternici kvôli bodnému poraneniu gastrointestinálneho traktu. Hoci spermie dlho neprežijú, vďaka ich zmiešaniu so slinami sa im zvýšilo pH, a teda aj ich životnosť.

K otehotneniu prispelo aj to, že žena v čase incidentu nič nejedla a mala prázdny žalúdok. Kvôli tomu sa jej údajne nevytvorila kyselina a tak spermie putovali ďalej. Vzhľadom na to, že žena nikdy predtým nemala menštruáciu, muselo ísť pravdepodobne o jej prvú ovuláciu, a teda k tehotenstvu mohlo dôjsť.

Zdroj: hashtag.sk, iflscience.com
Odporúčame