Vychutnaj si dychberúci pohľad na naše veľhory: Z vtáčej perspektívy sú ešte krajšie

Tatry vyzerá z vtáčej perspektívy naozaj skvele.

Tatry vyzerajú z výšky naozaj dychberúco (Zdroj: YouTube.com/ Slovensko zhora)

#Niektorí sú priaznivcami dovolenky pri mori a niektorí majú zasa radšej hory. Po pandémii, ktorá výrazne obmedzila všetko, čo sme doteraz pokladali za samozrejmosť, to však ľudia budú musieť prehodnotiť. Omnoho bezpečnejšie sa totiž javí tráviť dovolenku na Slovensku, ako v zahraničí.

A aj keď viacerí tvrdia, že na Slovensku nie je čo vidieť, nie je to vôbec pravda. Skvelým príkladom sú naše veľhory, ktoré ponúkajú turistom výhľady, ktoré dokážu naplniť hrdosťou. Jedným z najobľúbenejších cieľov je aj Lomnický štít. Druhý najvyšší vrch Tatier a celého Slovenska sa týči do výšky 2 634 metrov a po výstupe ti ponúkne naozaj fanatstický výhľad. Predstav si však, že by si sa na to všetko mohol pozrieť ešte z väčšej výšky a vyletieť na oblohu ako vták.

Práve takýto zážitok ponúkol vo svojom novom videu kanál Slovensko zhora. Vďaka záberom z dronu si môžeš užiť nielen výhľad z druhého najvyššieho štítu ale vidieť ešte o čosi viac. Navyše vo videu uvidíš aj zábery Vysokých Tatier a Skalnatého plesa, z ktorého vedie najľahšia trasa na Lomnický štít – prostredníctvom lanovej dráhy.

Ktorá turistická trasa je tvoja najobľúbenejšia?

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com/Slovensko Zhora
Odporúčame