Talentovaný D3viant vo svojom tracku rozoberá problémy dnešnej spoločnosti

Ako sme sľúbili, aj naďalej dávame na našom webe priestor začínajúcim, respektíve menej známym interpretom. Samozrejme, robia to aj iné rapové weby, lenže je to z drvivej väčšiny bez odozvy fanúšikov. Veď na ktorom webe si nováčika nakliká 2500 ľudí? Každopádne, chcem týmto poďakovať aj vám – našim fanúšikom, ktorí sú v tomto smere aktívni a veľa krát podporia aj menej známych interpretov.

Dnes teda pokračujeme mladým interpretom, ktorý si hovorí D3viant. Tento chalan nám okrem tracku porozprával aj o svojich začiatkoch, motivácií a podobne, takže sa do toho rovno pustime. Skladbu, ktorú chce tento mladík skrz nás predstaviť, nesie názov Fck you.  Téma skladby je jasná a zreteľná, opisuje dá sa povedať problémy dnešnej spoločnosti. Viac už o skladbe prezrádzať nebudeme, koniec koncov vypočujte si ju sami.

Rapu sa venujem už asi 6 rokov, ale nechcel som vydávať von veci, ktoré nie sú kvalitatívne na dobrej úrovni. Zlom nastal asi pred rokom, keď som sa dal dokopy s chalanom, ktorý si hovorí Waste, a založili sme skupinu D3viant & Waste. Aktuálne máme pripravených veľa trackov, a minimálne ja sa budem snažiť ich vydávať každý mesiac na pravidelnej báze.“ – D3viant

Track vznikol tak, že myšlienky, ktoré sú zachytené v skladbe, mi behali po rozume dlhší čas. Okamžite, keď som počul daný beat som vedel, že toto je ono a tak som to nahral. Veľká vďaka patrí Tyzimu, ktorý sa postaral nie len o mix-master, ale aj o video.“ – dodáva

Názor na skladbu a na D3viantovu tvorbu môžte samozrejme vyjadriť v komentároch, a budeme radi za každý feedback. Ak by si sa aj ty chcel stať súčasťou našej sekcie Talent, neváhaj nás kontaktovať. Potrebné informácie nájdeš v sekcii Kontakt.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *