Takéto dieťa by chcel každý: Hanss pripravil rodičom obrovské prekvapenie

unsplash.com

#Nemusí to byť priamo váš prípad, no určite poznáte niekoľko ľudí, ktorí študujú na vysokej škole iba preto, že to od nich chcú rodičia a oni sú k tomu viac-menej donútení. Takýto prístup nie je správny, pretože daný študent nielen, že stráca roky, ale navyše zaberá miesto tomu, kto by mohol študovať namiesto neho.

Hanss Mujica (24) bol čo sa týka školy poriadny rebel. V učení nevynikal a ani ho nezaujímalo. Z vysokej školy ho v poslednom ročníku vyrazili a jeho rodičom to doslova zlomilo srdce, pretože zo svojho syna chceli mať vyštudovaného človeka. V momente, keď Hanss videl v očiach svojich rodičoch sklamanie a bolesť z toho, že nevyužil svoju šancu, sa v Hanssovi niečo zlomilo.

Odhodlal sa, že vysokú školu predsa len úspešne absolvuje a to tajne. Tvrdo sa pripravoval na všetky skúšky a jeho rodičia nemali o ničom najmenšiu potuchu. Keď nastal deň D – zisk titulu, Hans vymyslel, ako oznámiť rodičom túto radostnú správu. Rodičov nahovoril na to, aby sa pekne obliekli a dal im do ruk list, v ktorom ozrejmoval, že potajomky kvôli nim študoval. Keď sa otočili, Hanss už v rukách držal obrovský plagát o svojom štúdiu a oblečený bol v promovacom hábite. Jeho rodičia neverili vlastným očiam a na syna boli nesmierne hrdí. V tú chvíľu si Hanss uvedomil, že urobil najsprávnejšiu vec na svete pre tých najdôležitejších ľudí v jeho živote.

Celú výnimočnú situáciu si môžete pozrieť na videu nižšie.

Odporúčame