Toto sa ešte nikdy nestalo: Syn LeBrona Jamesa si so svojím otcom zahrá v Lakers

LeBron

LeBron James si zahrá so synom (Zdroj: Instagram.com/kingjames)

#Samotný LeBron James síce môže byť najlepším strelcom NBA všetkých čias, ale keď nie je na ihrisku, je hrdým otcom troch detí, ktoré má so svojou manželkou Savannah James. Po tom, čo Los Angeles Lakers draftovali LeBronovho najstaršieho syna Bronnyho Jamesa, sa pozornosť svetového športu znovu uprela na túto basketbalovú rodinu.

Otec so synom

Aj keď dvaja z jeho synov kráčajú v jeho stopách na basketbalovom ihrisku, LeBron povedal, že na nich netlačí, aby hrali tento šport, ktorému ich otec obetoval život. Podľa jeho vlastných slov im vždy nechal priestor, aby sami zistili, že čo vlastne majú radi.

Nuž a aj vďaka tomuto prístupu si jeho dvaja synovia našli cestu práve k basketbalu, pričom 19-ročný Bronny sa zapíše do histórie. Ešte nikdy sa totiž nestalo, aby v súťaži NBA v jednom tíme naraz hral aj otec aj syn!

Basketbalová legenda

LeBron James je americký profesionálny basketbalista, ktorý sa narodil 30. decembra 1984 v štáte Ohio. Je považovaný za jedného z najlepších hráčov v histórii NBA, pričom počas svojej hviezdnej kariéry hral za Cleveland Cavaliers, Miami Heat a takisto aj samozrejme Los Angeles Lakers.

Získal celkovo štyri tituly NBA a je najlepším strelcom v histórii NBA. Okrem svojej športovej kariéry je známy aj svojimi filantropickými aktivitami, vrátane založenia školy I PROMISE School v jeho rodnom meste.

Sleduj nás aj na Instagrame

Odporúčame