Si unavený neustálym nosením rúška? Slovenský výrobca prišiel so šikovnou náhradou

Zdroj: Uber Nutrition

Zima je v plnom prúde pomaly blížia a nosenie rúška je bohužiaľ stále povinné. Tento športový nákrčník vyrábaný na Slovenku ti poslúži ako ochrana krku a tváre pred chladom, ale aj ako náhrada rúška.

Pasuje k športovému oblečeniu a je použiteľný v teple aj v zime

Na výrobu sa používa kvalitný materiál, ktorý je dostatočne priedušný, aby sa v ňom dalo pohodlne dýchať a zároveň, aby v ňom nebolo príliš teplo ani zima. V rovnakom čase chráni dýchacie cesty pred prachom, mikro kvapôčkami vo vzduchu, ktoré môžu prenášať choroby. Jeho druhou výhodou je jeho športový vzhľad, teda pasuje k voľnočasovému a športovému oblečeniu. Je k dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach.

Univerzálna veľkosť – nezošmykuje dole z tváre

Nákrčník Uber Nutrition je robený v užšom strihu ako majú niektorí konkurenční výrobcovia, preto nezošmykuje z tváre. Zároveň jeho elasticita umožňuje pohodlné nosenie úplne každému. Je teda vhodný rovnako pre deti, ako aj pre dospelých.

V akciovej cene (–28 %) (€7,90) si ho teraz môžete objednať priamo na stránke výrobcu tu.

Produkt je vyrábaný na Slovensku firmou Uber Nutrition.sk, ktorá sa zaoberá predajom športovej výživy. Dodacia doba je obvykle do 1 – 2 pracovných dní.

instagram performance series_1

V ponuke uber-nutrition.sk nájdete hlavne športové doplnky výživy ako sú proteínyAle taktiež mnoho kvalitných a zaujímavých produktov, ktoré sú určené aj nešportovcom. Napríklad 8-zložková kĺbová výživa Artro24, vhodná pre každého, kto potrebuje rýchlejšie zregenerovať pohybový aparát. Prípadne vitamín C , ktorý je vynikajúci antioxidant, zvyšuje celkovú odolnosť organizmu a imunitu. Pre tých, ktorí sa snažia zhodiť prebytočné kilogramy je v ponuke efektívny spaľovač thermo-performance. Pre mužov je v ponuke najpredávanejší stimulant testosterónu Testo24, ale aj novinka s podobnými účinkami T-Nox

Prejdi na eshop uber-nutrition.sk a vyber si z ponuky skvelých doplnkov výživy.

Zdroj: PR článok
Odporúčame