Spomienka na to, kedy nám Eminem a Snoop Dogg odpálili dekle: Čo to bolo za feat?!

Eminem

Keď Eminem a Snoop zadelili spoločný banger (Zdroj: YouTube.com/EminemMusic)

#Keď sme sa o tomto feate dozvedeli, odpálilo nám dekel. Eminem a Snoop Dogg na spoločnom tracku? Nejdeme sa ťa ani pýtať, či to chceš počuť, pretože odpoveď je úplne evidentná. Dve rapové esá sa rok a pol dozadu spojili, aby priviedli song, o ktorom sa bude hovoriť ešte veľmi dlho. Alebo sa mýlime? 

Eminem a Snoop Dogg spoločne

Je to cenné, keď sa dve ikony spoja v spoločnom projekte. Preto ťa nebudeme ďalej napínať, tu je rovno skladba, o ktorej je reč. Ako Eminem, tak aj Snoop Dogg potvrdili, že aj napriek pokročilému veku (Eminem mal vtedy 49, Snoop 50) vedia predviesť poriadne rapové predstavenie.

Prečo názov „From The D 2 The LBC“ a prečo práve kombinácia Eminema a Snoop Dogga? Písmeno „D“ znamená v tomto príde Detroit, pričom „LBC“ predstavuje Long Beach, California. Zaujímavosťou je, že tento track sa dal kúpiť ako NFT, čo je v súčasnej digitálnej dobe fakt, ktorý nie je možné ignorovať. Aj keď teda je dôležité tiež podotknúť, že tak ako ošial okolo NFT-čiek stúpol, tak aj pomerne rýchlo upadol. 

Rozhranie hudby a tohto druhu umenia je stále pre mnohých niečo nové. Keďže teraz do toho idú aj Eminem so Snoopom, môže to poslúžiť ako zaujímavý precedens aj pre ostatných. Celkovo, tento song je označovaný aj ako takzvaná hymna „huličov“, a teda ľudí, ktorí sú veľkými vyznávačami marihuany. Medzi nich samozrejme patrí aj samotný Snoop Dogg.

Každopádne, kombinácia Eminema so Snoopom nemohla skončiť inak ako úspechom. Samotný videoklip začína tým, že Snoop fajčí v štúdiu, čo sa Eminemovi nepáči, kašle a sťažuje sa, že či musí Dogg skutočne húliť aj v uzavretom priestore. Nebudeme si klamať, potešilo by nás, keby táto dvojka priniesla aj ďalšie spolupráce. Stále má čo ponúknuť, preto v to určite budeme dúfať!

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Dáta z YouTube budú súčasťou hudobných rebríčkov ČNS IFPI

Snoopova životná láska

Spomenuli sme to Snoopove fajčenie. Niekedy v čase vydania tohto songu sa zároveň riešilo aj to, koľko vlastne táto rapová legenda denne vyfajčí. A tá jeho denná spotreba nás vtedy naozaj prekvapila! 

Nie je tajomstvom, že Snoop je veľkým vyznávačom marihuany a netají to ani samotný interpret. V tom čase sa predstavil v podcaste s Marthou Stewart, kde sa o svojej záľube, za ktorú by na Slovensku sedel za mrežami dlhé roky, rozhovoril. Otázka, ktorá všetkých zaujímala, bola: Koľko jointov denne si Dogg dá?

„Záleží to samozrejme na situácii, ak natáčam pre televíziu, je to približne 15 jointov za deň. Ak robím novú hudbu, tak cca 25 jointov za jeden deň,“ povedal Snoop. Nebudeme si klamať, sú to poriadne čísla, pričom samozrejme ti neodporúčame, aby si tohto ikonického rapera napodobňoval. Keď už pre nič, tak aspoň kvôli možným problémom so zákonom…

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame