Spojte detektívne knihy s detektívnym zážitkom

Len si to predstavte – ste zamknutí v miestnosti a máte iba 70 minút na to, aby ste z nej spolu s priateľmi unikli. Lenže ako na to? Bude to stáť kopu myslenia a tímovej práce, budete musieť odhaliť množstvo indícií a riešiť rôzne úlohy. O čom hovoríme? Predsa o escape miestnosti The Rooms v Košiciach.

Ako sa dá byť v koži Sherlocka Holmesa?
Jednoducho. Viktoriánska miestnosť záhadného Sherlocka Holmesa je unikátne miesto, v ktorom poriadne potrápite svoje mozgové závity. Zabaviť sa tu dá výborne spolu s rodinou, kolegami, ale aj priateľmi. Takéto zážitky zvyknú zoceliť vzťah a preto sú výbornou možnosťou ako stráviť čas s niekým, koho máte radi, a to bez toho, aby ste museli iba vysedávať v bare.

Čo sa nám najviac páčilo?
Atmosféra. V miestnosti Sherlocka Holmesa vládne taká atmosféra, ktorá by sa dala aj krájať. Veľa úloh a zaujímavé rozuzlenia nás udržali bdelými počas celého vyhradeného času. Ak vás teda už nebaví riešiť záhady v rovnomennom seriáli alebo v knihách Sherlocka Holmesa, toto je výborný spôsob ako si ozvláštniť trávenie voľného času s detektívnou tematikou.

 

U Sherlocka máte aj knihy
Okrem toho, že sa tu poriadne zabavíte a pretrénujete mozog a odvahu, máte možnosť si v miestnosti Sherlocka Holmesa vyzdvihnúť aj knihy objednané z internetového kníhkupectva iPark.sk. Ako je teda možné prepojiť knižné zážitky s tými reálnymi? Objednajte si akékoľvek knihy z iPark.sk (najlepší zážitok však dosiahnete s detektívnymi) a vyzdvihnite si ich v miestnosti Sherlocka Holmesa v therooms.eu.

Kúpou knižky z iPark zároveň získate možnosť zapojiť sa do súťaže o poukaz, ktorý budete môcť využiť na vstup do ktorejkoľvek izby v The Rooms. Tak čo, ste pripravení?

Odporúčame