So Spider-Manom sa tak skoro nerozlúčime: Štúdio Marvel má v pláne ďalšie tri filmy!

Spider-Man

Sony v spolupráci s Marvelom má v pláne ďalšietri filmy (Zdroj: (Zdroj: Disney/Marvel Entertainment, Sony)

#Fanúšikovia filmového univerza Marvel sa pomaly ale isto pripravovali na rozlúčku so Spider-Manom, ktorého momentálne stvárňuje Tom Holland. Hercovi končila zmluva a štúdio Marvel sa nedokázalo dohodnúť so Sony, ktoré vlastní práva na túto komiksovú postavu. Tom sa navyše vyjadril, že nechce stvárňovať Spider-Mana navždy.

Nový film, ktorého sa dočkáme už o pár týždňov vytvorí šialené multiverzum, v ktorom sa pravdepodobne prepoja všetky doterajšie príbehy Spider-Mana. Záver trilógie s názvom No way home mal byť konečnou a všetko tomu nasvedčovalo. Vyzerá to však tak, že sa nič nekončí.

Potvrdila to producentka

Marvel a Sony sa však pravdepodobne nakoniec dohodli a my zatiaľ nemusíme dať zbohom nášmu obľúbenému superhrdinovi. Producentka spoločnosti Sony, Amy Pascalová, potvrdila, že štúdio má s Tomom Hollandom ďalšie plány. A to nie na jeden film, ale rovno ďalšie tri.

V budúcnosti sa pravdepodobne dočkáme stretnutia Spider-Mana a Venoma, ktoré stvárňuje Tom Hardy. Trilógia Spider-Mana však nie je jediný projekt, na ktorom štúdia pracujú spoločne. Už čoskoro sa budeme mať možnosť vidieť filmy ako Blade alebo Morbius.

Zdroj: hashtag.sk, nerdist.com
Odporúčame