Speváčka Lizzo vzdala poctu maliarke pri svojom vystúpení

Obraz Blue Monday (Zdroj: Instagram/ @lizzobeeating)

#Speváčka Lizzo opäť nesklamala. So skladbou ,,Break Up Twice“ pripomenula sebe, ale aj celému svetu aká je jej kultúra dôležitá. V sobotu sa ukázala v šou SNL( Saturday Night Live) a svojim vystupením vytvorila umelecké dielo.

Dielo, ktoré Lizzo zväčnila pri skladbe je autoportrét majsterky Annie Lee. Annie sa preslávila v druhej polovici svojho života, keď mala 40 rokov rozhodla sa, že sa naplno bude venovať svojmu snu. Keď mala 5O rokov usporiadala svoju prvú výstavu v galérií. Jej preslávený obraz s názvom ,,Blue Monday“ ukazuje scénu z každodenného života Afroameričanov. Jej štýl maľovania sa nazýva ,,Black Americana“ a to podľa The Black Art Depot.

Napriek tomu, že sa obraz ,,Blue Monday“ , v preklade Modrý pondelok,  považuje za autoportrét, do tváre nie je vidieť. Autorka tým chcela vyjadriť aký je pocit, keď sa zobudíte do chladného a pochmúrneho pondelkového rána a musíte ísť do práce. Nemusí to byť len ona, ale viacerí, ktorí to takto majú. Fanúšikovia Lizzo za jej kreativitu nesmierne chvália.

„Lizzo, ktorá odkazuje na „Modrý pondelok“ od Annie Lee, je taký neuveriteľný začiatok tohto vystúpenia #SNL,“ napísal jeden z nich na sociálnu sieť speváčky. Vystúpenie sa naozaj podobalo na obraz Annie Lee. ,,Lizzo opäť vzala celé predsatvenie! Vyšlo to ako cez kopírku, je to UMENIE! “ pridal sa ďalší.

Speváčka sa na Instagrame poďakovala aj svojmu kreatívnemu tímu, ktorý jej pomohol pri realizácií jej vízie. Celá príprava trvala menej ako týždeň. Výsledok vypálil nakoniec viac než dobre. Lizzo tiež pokračovala v predvedení skladby Stevie Wondera ,,Someday at Christmas“ počas svojho vystúpenia Saturday Night Live.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame