Po takmer troch rokoch sme sa dočkali: Seriál South Park bude mať nové diely už o pár dní!

South Park

South Park je na scéne už takmer 25 rokov (Zdroj: Braniff Productions)

#Jeden z najobľúbenejších komediálnych seriálov vôbec. Kopec vulgárnych vtipov, pikantných scén a čierny humor, ktorý musia častokrát predýchať aj silnejšie povahy. Kto by nepoznal správne drzý animovaný seriál South Park? Už o niekoľko dní sa dočkáme nových časti po takmer trojročnej pauze!

South Park dostal prvýkrát priestor v roku 1997. Odvtedy si získal celú generáciu fanúšikov a jeho popularita ani po takmer 25 rokoch neklesá. Počas svojej existencie získal mnoho odmien, vrátane piatich cien Primetime Emmy a Peabody Award. Okrem toho sa hrdo pýši aj ďalšími míľnikmi, vrátane mnohých videohier. Mimochodom aj v súčasnosti je jedna z nich vo vývoji.

Premiéra už o pár dní

Naposledy bola kompletná séria South Parku vydaná v roku 2019 a odvtedy sa produkcia show oneskorila kvôli pandémii. V rokoch 2020 a 2021 vydali dve špeciálne epizódy, ktoré boli založené na pandémii. Dve exkluzívne epizódy mali názov South Park: Post Covid a South Park: Post Covid: Návrat Covidu.

Dohoda medzi MTV Entertainment Studios a tvorcami South Parku zahŕňa predĺženie série do roku 2027, čo znamená, že táto najdlhšie bežiaca scenáristická séria bude mať pokračovanie minimálne po 30. sériu. South Park sa vráti so šiestimi epizódami 2. februára 2022 a bude dostupný na Comedy Central a na stránke Comedy Central aj na vlastnej webovej stránke South Park. Nižšie si môžete pozrieť krátku upútavku na oznámenie.

Zdroj: hashtag.sk, collider.com
Odporúčame