Michal Šopor ťa vezme na prehliadku luxusnej vily v Malibu: Stojí 12 miliónov dolárov a ponúka krásny výhľad na more

Luxusná vila v Malibu

Michal Šopor ťa zoberie na prehliadku luxusnej vily v Malibu (Zdroj: YouTube.com/Michal Sopor)

#Malibu ponúka jedno z najluxusnejších miest na bývanie. Moderné domy, ktoré stoja obrovské milióny často ponúkajú dychberúce výhľady na oceán a ani vzdialenosť od Los Angeles nie je príliš veľká. Väčšina z nás si toto miesto spája so seriálom Dva a pol chlapa, kde sa väčšina deju odohrávala práve v tomto plážovom mestečku.

Vo svojom videu nás doň zavedie Michal Šopor, ktorý bol spolu s kamarátom Dannym pozvaný na obhliadku luxusnej stavby. Tú ma na starosti Čech Jiří, ktorý utiekol do USA v roku 1975 a podarilo sa mu vybudovať úspešnú stavebnú firmu.

Dnes stavia domy pre milionárov v Los Angeles a v jeho okolí. My máme šancu nazrieť dovnútra vily, ktorej hodnota je 12 miliónov dolárov a taktiež sa nachádza neďaleko pláže. Dom disponuje drahými talianskymi nábytkami, viacerými spálňami, kúpeľňami, obrovskou obývacou izbou s výhľadom na more a chystá sa aj výstavba bazénu. Michal taktiež odhalil, že už čoskoro nás čaká podobné video, kde uvidíme pravdepodobne najlepší výhľad na Los Angeles.

Zdroj: YouTube.com/Michal Sopor
Odporúčame