Snoop Dogg vs Elon Musk? Rapová ikona chce kúpiť Twitter

Snoop Dogg nás ani po dekádach v rape neprestáva prekvapovať. D-O-G-G aktuálne hodlá vyzvať miliardára a vizionára Elona Muska v súboji o kúpu sociálnej siete Twitter. Pôvodne to vyzeralo, že Twitter kúpi Musk, ale aktuálne sa ukazuje, že celá transakcia nebude taká jednoduchá, ako by sa pôvodne mohlo zdať.

Snoop Dogg ako majiteľ Twitteru? 

Trinásteho mája snoop Dogg na svojom profile na sociálnej sieti Twitter napísal, že možno teraz bude musieť túto platformu kúpiť.

Následne v komentároch žartoval, že by nahradil doterajšie riaditeľstvo ľuďmi, ktorí sú vtipnejší, okrem toho navrhuje, aby každý mal verifikačnú značku pri mene. Páčilo by sa mu taktiež, keby bol na palube lietadla internet zadarmo. Snoop nie je spokojný s faktom, že teraz je táto možnosť spoplatnená.

Samozrejme, každému je jasné, že sa jedná o humor, ale aj tak táto polemika rozvírilo hladinu diskusií v Spojených štátoch amerických. Môže Elona Muska reálne niekto vyzvať? Kúpa Twitteru je komplikovanejší proces, ako sa mohlo na prvý pohľad zdať. Kto sa tejto populárnej platformy napokon zmocní by sme mali zistiť v dohľadnej dobe.

Musk Snoopovi odpovedal pomocou emoji ohňa. Dogg mu na ohníky odpovedal: „Ak ty prinesieš oheň, ja prinesiem dym.“ Toto môže byť ešte poriadna zábava.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: AFROTECH, Theo Wargo / Denise Truscello

Odporúčame