Smart u Duklocka: Ako sa dalo dokopy DMS a čo praje ľuďom, ktorí sa pýtajú na vek?

Smart patrí medzi najzaujímavejších ľudí slovenskej rapovej scény. DJ z DMS, ktorý stále viac a viac aj rapuje, je skutočne pútavý chlapík, ktorý sa na nič nehrá, neberie si servítku pred ústa a je aj veľmi vtipný. Tvorca beatov jednej z najlepších rapových skúpin na Slovensku sa objavil v podcaste Recast u Youtubera Duklocka.

Odporúčame si toto video pozrieť, trvá vyše hodinu a Smart hovorí veľmi dobre, pričom sa dozviete veľmi veľa zaujímavých informácií, ktoré doteraz možno ani nezazneli. Duklock k diskusii vhodne prispieva, pričom sa pýta k veci, čo celý rozhovor posúva správnym smerom. Smart dopredu povedal, že nebude odpovedať na otázky ohľadom jeho veku, ktoré sa aj tento raz pýtalo množstvo ľudí, pričom humorne dodal, že tým, čo sa to stále pýtajú, praje chorobu. Samozrejme, treba to brať s nadhľadom.

A ako vlastne vznikla skupina DMS? Smart je o pár rokov starší ako Separ a Dame, pričom prezradil, že títo chalani patrili do partie, s ktorou Smart v mladosti hrával na sídlisku basketbal. Okrem toho, spojili ich aj graffiti, pretože ak to náhodou neviete, Smart patrí medzi najdlhšie slúžiacich graffiti autorov v našej krajine. A treba dodať, že je stále aktívny, i keď to nie je v takej miere ako v minulých rokoch.

Určite odporúčame, aby ste si rozhovor so Smartom vypočuli, určite to nebude zle strávený čas. Dozviete sa napríklad, prečo sa Smart volá Smart.

Foto: Recast, YouTube

Odporúčame