Slúchadlá Sennheiser Momentum 4: Prekvapia Ťa v tom, že dokážu potlačiť hluk

Slúchadlá Sennheiser Momentum 4

Slúchadlá Sennheiser Momentum 4 (Zdroj: Sennheiser)

#Sú maximálne pohodlné a čo je úžasné, nielen že dokonale znejú, majú výdrž až 60 hodín! Za ich vskutku nenápadným vzhľadom sa skrývajú jedny z najlepších prémiových slúchadiel.

Sú až nečakane pohodlné

Nielen že dávajú do úzadia konkurentov od Sony, Bose a Apple, asi najviac poteší fakt, že Momentum 4 sú oveľa pohodlnejšie na nosenie, ako predchádzajúce verzie, ktoré sa pýšili s decentnejším vzhľadom.

Čo sa asi teda najviac ráta, sú super mäkké a plyšové vankúšiky pre beztlakové uchytenie na bokoch tvojej hlavy a úžasná široká, no mäkká plastová podšívka bráni kĺzaniu po vlasoch. Za zmienku určite stojí aj fakt, že extra mäkký kúsok priamo na jej vrchole zmierňuje tlak v hornej časti lebky.

Vydržia extrémne dlho

Úplné nabitie trvá približne dve hodiny, no ty sa môžeš tešiť na celých 60 hodín prehrávania so zapnutým potlačením hluku. Oproti konkurenčným slúchadlám tak vydržia priam nekonečne dlho, a teda si ich vôbec nemusíš tak často dobíjať a dokážu sa vypnúť po 15 minútach v pohotovostnom režime. Možno sa ti však viac osvedčí vypnúť ich ručne tlačidlom napájania.

Ich cena sa na našom trhu pohybuje od 291€ do 379€, záleží od typu, nakoľko na trhu sú aj ich mladšie verzie, ako napríklad Momentum Wireless 3.


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, theguardian.com
Odporúčame