Slovenské online kasíno prepísalo rekord: Padol v ňom historicky najvyšší jackpot!

Muž s notebookom.

Šťastný výherca zbohatol o parádnu sumu. Zdroj: Getty Images

#Deň, na ktorý nikdy nezabudne. Na Slovensku sa udial zaujímavý moment a šťastný výherca získal najvyšší jackpot v dejinách populárneho online kasína. Zisti, ako sa mu to podarilo.

Na sviatok zaľúbených vyhral 85-tisíc eur

V slovenskom online kasíne eTIPOS.sk padol historicky najvyšší Multilevel Jackpot. Na hodinách bol čas 22.12 a hráč stavil v hre Quest 2 iba dve eurá. Aj za pár drobných však získal takmer 85-tisíc eur. Cieľom hry bolo roztočiť valce a dosiahnuť výhernú kombináciu symbolov, čo sa aj podarilo.

Zlatý Multilevel Jackpot má pravidelne hodnotu desiatok tisíc eur. Pri spadnutí viackrát prekročil dovtedy historickú hranicu, ako to bolo aj v tomto prípade. Február však priniesol doslova nevídaný okamih. Jackpot sa postupne navyšoval, prekročil 60-, 70- aj 80-tisícovú sumu a na Valentína smerovala k novému majiteľovi fantastická výhra.

Rok 2023 už priniesol viaceré jackpoty

V online kasíne eTIPOS.sk zbohatli viacerí hráči o naozaj obrovské sumy. Hneď 4. januára tohto roka padla rekordná výhra v Amusnet Jackpote v hodnote viac než 70-tisíc eur. Slovenskému hráčovi ju priniesla hra 100 Burning HOT.

Mimochodom, doteraz najvyšší jackpot bol približne o 20-tisíc eur nižší. V Multilevel Gold Jackpote si zase na svoje konto pripísal taktiež v januári hráč výhru takmer 38-tisíc eur. Skúsiť šťastie sa mu teda naozaj oplatilo.

Pribudli desiatky nových hier

Chcel by si si zahrať v online kasíne eTIPOS.sk aj ty? Nájdeš tu najširší výber hier na slovenskom trhu. Pravidelne doň pribúda množstvo noviniek. Vyskúšať tu môžeš napríklad aj exkluzívne sloty na slovenskom trhu, a to od dodávateľa hier Kalamba Games. Zážitok z hry na týchto parádnych slotoch je oveľa dramatickejší a napínavejší.

eTIPOS.sk.
Zahraj si v online kasíne aj ty. Zdroj: eTIPOS.sk

Získaj parádny bonus aj ty

Online kasíno eTIPOS.sk je výhradne slovenské kasíno a nikde inde nepôsobí. Navyše zaň ručí ministerstvo financií a zahrať si tak v ňom môžeš úplne transparentne, spravodlivo, rýchlo a bezpečne. Nemusíš mať ani obavu o vyplatenie výhier. K dispozícii je 24 hodín denne a hráš, kedy a kde len chceš.

Pripravené sú pre teba nielen výherné prístroje, ale aj známe stolové či kartové hry a môžeš sa zúčastniť aj na rôznych turnajoch. Zahraj si aj o päť veľkých jackpotov – Amusnet Jackpot, Synot Progressive Bonus Jackpot, Adell Jackpot, Multilevel Jackpot a Royal Jackpot.

Hneď na úvod si navyše môžeš vybrať jeden zo zaujímavých bonusov. V ponuke je bonus 15 eur po registrácii, 100 voľných zatočení v online kasíne alebo možnosť zbierať odmeny až do 1 500 eur a 280 free spinov. Stačí sa len zaregistrovať. Zvládne to naozaj každý a zaberie ti to iba pár minút.

CHCEM VYSKÚŠAŤ ONLINE KASÍNO

eTIPOS.sk
Získaj atraktívny bonus aj ty. Zdroj: eTIPOS.sk

Advertoriál pripravený v spolupráci so spoločnosťou TIPOS.

Zdroj: Hashtag.sk/Advertoriál
Odporúčame