Vedel si, že Addamsovci skutočne žijú? Sarah so svojou rodinou oslavujú Halloween 4 mesiace

Halloweenske dekorácie

Hoci vo svojom priezvisku majú o jedno „d“ menej, na rozdiel od televíznych Addamsovcov sú skutoční (Zdroj: Pexels/freestocks.org)

#Hoci Halloween u nás nemá dlhú tradíciu, hlavne vo väčších mestách sa zdá, že je každým rokom čoraz populárnejší. Možno už aj vy máte doma vyrezávanú tekvicu, prípadne sa ideš s partiou zabaviť na nejakú halloweensku párty. Samozrejme, v tom najlepšom kostýme. Hororová fanúšička Sarah z Veľkej Británie však berie oslavy tohto dňa naozaj vážne. Ako uvádza Mirror, už od júla je jej dom plný strašidelných dekorácií a celá rodina pozerá horory.

Skutoční Addamsovci

Sarah Adams býva s rodinou v Surrey. Je matkou piatich detí vo veku od štyroch do sedemnásť rokov a už desať rokov žije so svojim partnerom Samom. Niet pochýb, že obľúbeným sviatkom celej rodiny je Halloween. Adamsovci ho totiž každoročne začínajú oslavovať už v lete. Od júla je ich dom plný strašidelných bábik, tekvíc  a ozdobných pavučín. No a asi ťa neprekvapí, že v televízore u nich stále bežia horory. Hoci aj oni slávia Vianoce, tie sa však opäť nesú, ako inak, v strašidelnom duchu.

Sarah, ktorá zábery svojho strašidelného domu zdieľa pre viac než 12-tisíc sledovateľov na svojom Instagrame, si Halloween a horor zamilovala už ako dieťa. Celé to začalo, keď ako päťročná prvýkrát uvidela Chuckyho, vraždiacu bábiku z kultovej hororovej série Child’s Play. V detstve si však Sarah oslavy Halloweenu veľmi neužila.

Chýba už len pohybujúca sa ruka

„U nás doma, a vlastne ani tak celkovo, sa v deväťdesiatych rokoch Halloween veľmi neoslavoval. Teraz, keď už mám svoje deti, si to konečne vynahrádzam,“ prezradila.„Pokojne sa môžem vyhovoriť na deti, že to celé robím pre ne. V skutočnosti to ale do veľkej miery robím aj pre seba.“

Práve bábika Chucky bola prvou hororovou dekoráciou, ktorú si Sarah kúpila. Stalo sa tak ešte v roku 2008. Podľa svojich vlastných slov začala strašidelné ozdoby a doplnky oficiálne zbierať v roku 2011. Aký by to však bol Halloween bez kostýmov? U Adamsovcov si ich zvyčajne každý vymyslí samostatne, no minulý rok sa rodina rozhodla pre spoločný kostým. Prezliekli sa za svojich televíznych (takmer) menovcov, rodinu Addamsovcov. Tento rok by to Sarah ale rada vylepšila.

 „Všetkým som povedala, že sa budeme musieť ako Addamsovci odfotiť znova, pretože sa mi nikde nepodarilo zohnať ruku. Chcem aby Vec – tak sa tá ruka volá – sedela na niekoho pleci. Hnevá ma, že ju nikde neviem nájsť, takto je to nekompletné. Najbližšie sa chceme odfotiť vonku s náhrobnými kameňmi, hmlou a tekvicami,“ povedala Sarah o svojich plánoch.

Sympatická Sarah tiež plánuje pokračovať vo svojej zbierke. Priznala dokonca, že ak by sa jej v dome minulo miesto, radšej sa presťahuje, akoby sa mala vzdať časti svojich halloweenskych dekorácii.


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

 

Zdroj: hashtag.sk, mirror.co.uk
Odporúčame