Obrovský úspech slovenskej speváčky! Objavila sa na Timesquare v New Yorku

Populárna speváčka Sima.

Populárna speváčka Sima. (Zdroj: Facebook/SIMA )

#Simona Hegerová je jednou z najznámejších slovenských interpretok. Pred nedávnom sa jej dokonca podaril veľký úspech a jej tvár sa objavila na Timesquare v New Yorku. Nešlo pritom o platenú reklamu, ale stala sa tvárou kampane streamovacieho giganta Spotify Equal (Rovnocenní).

Simona Hegerová alias Sima je vo svojich 26 rokoch jednou z najznámejších slovenských interpretiek, ktoré dokázali preraziť na našej hudobnej scéne. Po celom Slovensku, ale aj Česku vypredáva jeden koncert za druhým. Niet sa preto čomu diviť, že jej tvár si vybral Spotify do svojej novej kampane Equal (Rovnocenní).

Streamovací gigant chce touto kampaňou vybojovať rovnaké podmienky pre všetkých hudobníkov v priemysle, a to ako pre ženy, tak aj pre mužov. Sima sa pritom stala nie len súčasťou playlistu Spotify EQUAL, ale aj umelkyňou mesiaca a tvárou playlistu Spotify EQUAL CZ&SK.

Vďaka tomuto obrovskému úspechu sa tak Spotify rozhodol umiestniť jej fotografiu na Timesquare v New Yorku. Ako svojim fanúšikom vysvetlila, nejde o jej reklamu, ale s návrhom ju oslovil streamovací gigant Spotify. „Po 8mich rokoch mojej kariéry ma moja hudba dostala na Timesquare v New Yorku ďakujem vám, pretože vďaka vám a tomu, že moju hudbu počúvate by som sa nestala najpočúvanejšou ženskou interpretkou na Slovensku a nebola by som dnes v takejto mega veľkosti na Timesquare,“ poznamenala speváčka na sociálnej sieti.


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk, Instagram/simonahegerova
Odporúčame