To čo vidím v tebe, nevidím v inom: Simin Lovesong si ťa získa textom aj klipom

Sima predstavila svoju novú pieseň.

Sima ťa svojím Lovesongom chytí za srdce (Zdroj: youtube.com/SIMA Official)

#Sima patrí medzi speváčky, ktoré svojou kvalitou pomaly prerastajú úroveň slovenskej scény. Potvrdzuje to mnohými hitmi, ktoré v poslednej dobe pustila do sveta a u ľudí nimi jednoducho neustále boduje. Jej nové piesne a spolupráce sa v trendoch na Youtube dokážu udržať dlhé týždne a inak to pravdepodobne nebude ani s jej novou piesňou Lovesong.


Leto je konečne tu: Sima a Kali ho vítajú novým hitom, ktorý ťa roztancuje


Pieseň dopĺňa videoklip, ktorý by poľahky mohol konkurovať tým, ktoré točia najväčšie hviezdy v zahraničí. Ako Sima napísala na svojom instagrame, práca na videoklipe nebola jednoduchá a natáčali ho počas celých 24 hodín bez prestávky. „Ďalší deň sme dotáčali ešte šesť hodín,“ píše v príspevku na instagrame Sima. Jej polovičku si v klipe zahral Tomy Kotty, pričom mnoho ľudí by ho v budúcnosti rado počulo aj v dute so Simou.

Napriek tomu, že ide o lovesong, Sima v texte hovorí aj o občasných hádkach a búrlivých dňoch. Ako sama spieva, najkrajšie na hádke je zmieriť sa a jej úprimnosť a reálny obraz vzťahov oceňujú aj ľudia v komentároch na instagrame a youtube. Jedno je teda isté – Simin nový song ťa nenechá chladným.

Páči sa aj tebe?

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com/SIMA Official
Odporúčame