Vianočné trhy sú zrušené, stánkari sa dočkajú pomocnej ruky: Môžu si zriadiť online obchod zadarmo

Vianočné trhy Bratislava

(Zdroj: AdobeStock)

#Vianočné trhy mali byť pre mnohých predajcov vrcholom sezóny, opak sa stal pravdou. Obľúbená udalosť sa pre nepriaznivú epidemiologickú situáciu a núdzový stav neuskutoční. Nachystané sviečky, čapice či rukavice, šperky, domáca kozmetika a iné výrobky stánkarov tak ostávajú v skladoch.

Túto nepriaznivú situáciu môžu nájomcovia stánkov na zrušených vianočných trhoch aspoň sčasti zmeniť predajom svojich výrobkov online. Otvoriť svoj e-shop zadarmo si teraz vedia jednoducho, rýchlo a zadarmo vďaka Shoptetu. „Chceli by sme takto pomôcť malým predajcom, ktorým pandémia narušila plány. E-shop cez Shoptet si môžu založiť a prevádzkovať do konca roka bez poplatku. Veríme, že si ich výrobky nájdu takýmto spôsobom cestu k novým majiteľom,“ vysvetľuje Ivo Mrena produktový a marketingový manažér spoločnosti Shoptet.

Ako na to? Postup je jednoduchý. Najskôr si treba založiť testovaciu verziu e-shopu cez Shoptet. V druhom kroku predajca napíše email na chcem@shoptet.sk a url adresou svojho testovacieho e-shopu (napríklad 123456.myshoptet.com), opíše stručne svoju situáciu a pripojí kópiu zmluvy s organizátorom vianočných trhov. Shoptet žiadosť posúdi a ak sú splnené podmienky, e-shop má predajca do konca roka zadarmo.

E-shop zadarmo
(Zdroj: Shoptet)

Viac o e-shope zadarmo pre predajcov na zrušených vianočných trhoch nájdete TU.


O SPOLOČNOSTI SHOPTET
Spoločnosť Shoptet sa na českom, slovenskom a už aj maďarskom trhu špecializuje na prenájom e-shopových riešení. Na tejto platforme funguje spolu približne 29 000 e-shopov. Vďaka svojej jednoduchosti, intuitívnemu ovládaniu a prístupnej cene pomáha odstraňovať bariéry v online podnikaní. Vlastný e-shop si vďaka Shoptetu môže teraz otvoriť takmer každý.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame