Mega event, na ktorom sa stretne ľudská kreativita s AI: Poď sa rozbiť na párty budúcnosti!

Neseď doma a poď sa zabaviť (Zdroj: Freepik.com/freepik)

#Baví ťa chat s umelou inteligenciou? Odtrhni na chvíľu svoj zrak od displejov a shiftni sa do budúcnosti so skutočnou mladou inteligenciou slovenského marketingu! Študenti KAMAKO ťa pozývajú na párty, aká tu ešte nebola.

Čo je KAMAKO?

KAMAKO je Katedra marketingovej komunikácie na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského, kde už v roku 1996 predpovedali budúcnosť. Vedeli, že reklama pohne svetom, preto s jej výučbou začali ako prvá katedra v ČSR. Kde sú dnes? Stali sa najdynamickejšou a najžiadanejšou katedrou na fakulte!

Toto miesto rozvíja slobodné myslenie, kreativitu a ambície svojich študentov. Dôkazom je, že skupina tohtoročných „markeťákov v zácviku“ vďaka nazbieraným skúsenostiam zorganizovala obľúbený event – Kamakobál.

Kamakobál je skvelá príležitosť pre networking

Ide o najznámejší projekt na katedre, ktorý sa koná každoročne a priťahuje k sebe veľké esá reklamných agentúr, všetkých skutočných nadšencov reklamy a členov marketingovej komunity.

Tohtoročný Kamakobál s názvom Shift to the future ti otvorí nové obzory. Štvrtok 18. mája 2023 sa v  Manifest Bohéma vydáš spolu s partiou 27 študentov na cestu za spoznávaním AI.

Otvoria sa aktuálne témy!

Na evente dostaneš odpovede na tieto otázky:

  • Aké zmeny nás s AI čakajú? Kam sa vďaka nej posunie marketing?
  • Dostane sa marketing na novú úroveň?
  • Prečo AI – umelá inteligencia? Dnes o nej diskutuje takmer každý, zatiaľ čo jeden ju ospevuje do nebies, inému naháňa strach. Na tomto evente sa budú odhaľovať jej možnosti a otvárať nové perspektívy pohľadu.

Obklopí ťa AI

SHIFT (To The Future)  je skok do budúcnosti prostredníctvom umelej inteligencie. Základným prvkom bálu bude fiktívna existencia AIDA vytvorená umelou inteligenciou. Budeš ju počuť a cítiť v celej vizuálnej podobe Kamakobálu, jeho grafike a sprievodných textoch. Event bude priestorom, v ktorom bude môcť AI predviesť všetko, čo dokáže, ak s ňou vieme spolupracovať.

Čaká ťa kvíz, tombola, koncert a DJ show.

Viac o udalosti, na ktorej nesmieš chýbať, sa dozvieš tu!

 


Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame