Vyberač daní uprostred gangov v Los Angeles: Shia LaBeouf si zahrá v skvele vyzerajúcom filme režiséra Suicide Squad

Shia LaBeouf vo filme The Tax Collector

Shia LaBeouf vo filme The Tax Collector (Zdroj: YouTube/RLJE Films)

#Shia LaBeouf je presne ten typ herca, ktorého určite poznáš, no keď ho niekde uvidíš, nevieš mu prísť na meno. Jeho kariéra sa naplno rozbehla v roku 2003, keď si ho mohol vidieť vo filme Charlieho anjeli a neskôr v snímkach Ja, Robot, Constantine či Transformers.

VIDEO Shia LaBeouf prichádza so svojím najosobnejším filmom: Stvárni v ňom vlastného otca, ktorý mu zničí život

Tentokrát si Shia LaBeouf strihne hlavnú úlohu popri Bobby Sotovi (pamätať si ho môžeš zo seriálu Narcos: Mexico) v snímke The Tax Collector. V ňom uvidíme dvoch vyberačov daní v druhom najväčšom americkom meste, Los Angeles. Peniaze putujú rovno  kráľovi podsvetia. Zrazu sa však objaví jeho veľký rival a všetko sa začne rúcať.

Shia LaBeouf vo filme The Tax Collector
Shia LaBeouf a Bobby Soto vo filme The Tax Collector (Zdroj: YouTube/RLJE Films)

Ako si sa už dozvedel z nadpisu, snímku natočí David Ayer (Fury, End of Watch, Street Kings či Bright). Ten si napísal aj scenár, takže dúfame, že doručí kvalitný projekt. Trailer vyzerá veľmi dobre, takže sa očividne máme na to tešiť. VOD premiéry sa dočkáme už o mesiac, konkrétne 7. augusta.

Vo svete sa už ale stihla strhnúť vlna kritiky, nakoľko mnoho ľudí obviňovalo tvorcov z tvz. brownfacingu. Jednoducho povedané – biely herec hrá latino postavu. Režisér sa k celej záležitosti vyjadril, že Shia LaBeouf hrá naozaj belocha so židovskými koreňmi, ktorý len s latinoameričanmi vyrastal.

Zdroj: movieweb.com, YouTube
Odporúčame