Sheenove videoklipy sú viac, ako len videoklipy. Sérum je toho dôkazom

Sheen Sérum

Sheen Sérum

Keď Viktor Sheen v podcaste u Ducklocka povedal, že nový videoklip z jeho albumu Příbehy a Sny bude viac, ako len obyčajným videoklipom, boli sme zvedaví čo si pre nás tentokrát pripravil. Síce tento klip vyšiel už pred niekoľkými dňami, dnes ho feelujeme o niečo viac.

Videoklipu sa dočkala jedna z najlepších skladieb zo Sheenovho posledného albumu. Po skladbách Lavazza, Příbehy, sny a nostalgia sa prepracovaného videoklipu dočkala aj skladba Sérum. O ten sa postaral Bart Klimsza, Petr Simon a tím ľudí, ktorých mená nájdeš v popise videa priloženého nižšie.

Sheen s jeho tímom taktiež spustili web viktorsheen.cz, na ktorom nájdeš všetky zastávky tour spolu s dostupným merchom. „Je k výročí tří let od vydání čbs venku merch Trilogie + Příběhy a sny vinyl (prvních 300ks podepsanejch, celkově 500),“ napísal Viktor Sheen pod posledným postom na jeho instagramovom profile.

Keď už sme pri Sheenových shows, už o niekoľko dní sa po dlhých rokov vráti aj na Slovensko, a to rovno do mesta kultúry. Svoj koncert zahrá v Trenčíne počas Wave Night. Lístky kúpiš napríklad tu. Radšej však neváhaj, 70% lístkov je vypredaných už teraz.

Řekli jsme si, že se sem jen kouknem
Potom bratr mizí z klubu někam v poutech
Můj bratr za krk na stromě se houpe
A já už nechci vidět žádnou z těchhle loutek

Pre viac článkov klikaj sem.

Credits: Viktor Sheen IG

Odporúčame