Sergei Barracuda a Václav Mikulášek spojili sily: Hymna pre Babu Yagu je na svete

O kombinácii hudby a športu sme písali už neraz, pričom aktuálne je v trende kombinácia zmiešaných bojových umení, a teda MMA, s rapom. V našich končinách sa jedná o kombo, ktoré majú ľudia vo veľkej obľube, a rovnako tak je to aj vo svete. V tomto článku rozoberieme spoluprácu českého rappera Sergeia Barracudu s bojovníkom MMA Václavom Mikuláškom, ktorému väčšina priaznivcov či súperom nepovie inak ako Baba Yaga. 

Stotisíc pozretí za pár dní je výbornou vizitkou skladby, ktorá vznikla ako hymna pre Václava Mikuláška. Vašek Mikulášek je český MMA fighter, ktorý aktuálne bojuje pod záštitou československej organizácie Oktagon a už budúci mesiac ho mal čakať zatiaľ najväčší kariérny oriešok – zápas s ospevovaným Karlosom Terminátorom Vémolom. Vémola ale vinou rôznych záležitostí nestíha do stanoveného termínu schudnúť, a teda Mikulášek musí počkať, i keď z toho logicky a právom nie je vôbec nadšený.

Na tento zápas ho mala hymna od Sergeia Barracudu prvý raz sprevádzať. Na zápas, ktorý určite bude, ale momentálne nie je úplne isté kedy, pretože situácia vo svete MMA v Československu je, vzhľadom na pandémiu koronavírusu, rovnako ako v každom inom odvetví, pomerne komplikovaná. Vyhovárať sa ale vie každý, pričom táto skladba je o tom, že sa netreba vzdať, aj keď to práve nevyzerá ružovo. Treba bojovať za svoje sny a nedať sa odradiť nepríjemnými rečami iných.

https://www.instagram.com/p/CFJdZN0JAfJ/

Musíme povedať, že ide o skutočne kvalitnú kolaboráciu, pretože ako Sergei B, tak aj Václav Mikulášek sú naozaj zaujímaví a svojskí chlapíci, ktorých si buď veľmi rýchlo zamilujete alebo ich nemáte vôbec v láske. Tak to ale je prakticky v každom odvetví, pričom nemusí ísť len o rap a šport.

„Nenávidený a pritom toľko ľuďmi milovaný. Chápem, že momentálne sme pre dosť ľudí zaujímaví. Viem, že to nie je tým, aké mám výsledky v športe. Keď ale toto všetko skončí, som zvedavý, koľko z vás mi bude stále klepať po ramene a hovoriť ako veľmi so mnou držia,“ rozhovoril sa na svojom profile na sociálnej sieti Instagram Mikulášek, ktorý je známy tým, že si celé dianie okolo MMA užíva a stojí nohami pevne na zemi, pretože vie, že súčasný okamih je pominuteľný.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Táto pesnička ťa dokope ako borovička: Strýco Filip je novodobá legenda

„Ono to je i jedno, ja som už na konci cesty raz bol a pozeral som ako vyzerá koniec a tí, čo so mnou vtedy boli, sú so mnou stále. Moje jazvy poznajú a sú vždy pri mne! Život predsa nie je iba o žiare reflektorov a o sociálnych sieťach. Ale o tom, ako ten život žiješ, s kým ho žiješ a ako veľmi ho dokážeš využiť,“ zakončil fighter prezývaný Baba Yaga.

Skladba je kvalitná, volená bojovným štýlom, pričom obsahuje veľmi zaujímavé bars aj rýmy a keď o niečo v živote bojujete, respektíve, prešli ste si niečím náročným, určite sa aspoň v nejakej jej časti nájdete.

Foto: Sergei Barracuda, profil na Instagrame

Odporúčame