Separ teasuje novú kolekciu Hood Hero: Bude najďalej zo všetkých

Ak by si nekto bol býval myslel, že Separ bude v tomto kalendárnom roku jemne v úzadí, tak je na omyle. Člen skupiny DMS chystá veľké veci. Nielen po stránke hudobnej, a teda, čo sa týka trackov alebo albumov, ale aj po stránke modnej. Jeho značka Hood Hero naberá na sile a bude tomu tak aj v letnom období. Poďme sa pozrieť na to, na čo sa môžeme tešiť. 

Separ na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde ho sleduje viac ako 360 tisíc ľudí, informoval, že pripravovaná kolekcia Hood Hero prinesie so sebou novú úroveň. „Bude najďalej zo všetkých, čo sme doteraz urobili. Samozrejme, materiály, strihy aj všetko možné sme zase odkopli úplne do p…, takže je sa na čo tešiť,“ napísal do príspevku a reakcie ľudí na seba nenechali dlho čakať. Priaznivci sa tešia, sú navnadení a už sa nevedia dočkať, kedy si budú môcť nové veci kúpiť. Ako to už býva zvykom, pravdepodobne sa po nich, ľudovo povedané, veľmi rýchlo zapráši a stránka Hood Hero bude čeliť náporu.

„A keďže sme naozajstný brand, čo si všetko vyrába na mieru, nestane sa ti, že stretneš človeka v rovnakej mikine ako máš ty, len na nej bude napísané niečo iné,“ dodal jeden z najúspešnejších slovenských rapperov súčasnosti a člen ikonickej skupiny DMS. Ak nie ste príliš priaznivcami módy, ale zaujíma vás predovšetkým Separova hudba, taktiež sa máte na čo tešiť.

Vyzerá to, že v tomto kalendárnom roku by DMS, a teda trojica Separ, Dame, Smart mohla publikovať nový spoločný album. A síce nevieme kedy vyjde a ani ako bude na tom tématicky či zvukovo, ale už teraz vieme, že sa o ňom bude hovoriť poriadne dlho.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
„Starkids" je bomba. Ben, Paulie a Spirit na novom leveli

Foto: Separ, profil na Instagrame Separ

Odporúčame