Sedemdesiate roky sú späť: Pozri, aké kúsky sa budú nosiť túto jeseň

Foto: unsplash.com

#Na jeseň 2019 sa vrátime v čase. V móde budú dominovať najmä prvky z obdobia sedemdesiatych rokov. To, čo tu bolo kedysi, sa bude opäť nosiť. Samozrejme, všetky kúsky zo starších rokov budú obohatené o dnešné módne trendy.

Pulóvre a roláky

Najmä tie v zemitých farbách, ako sú piesková žltá, rôzne odtiene hnedej, šedá či čierna. Kombinovať ich môžeš napríklad s džínsami na trakoch, dlhými puzdrovými sukňami a čižmami po kolená na podpätkoch.

Maxišaty s opaskom

Nie, definitívny koniec šiat ešte neprichádza. Dajú sa samozrejme nosiť aj na jeseň, v chladnejších dňoch s koženou bundičkou, svetríkom či pančuškami. Opäť dominujú zemité farby, keďže sychravá jeseň je pre ne ako stvorená, no tento rok budú opäť trendy aj letné farby. Zostáva najmä neón a kvety.

https://www.instagram.com/p/BwXWWerBkes/

Nohavice cigaretového strihu

Úzke nohavice môžeš ľahko kombinovať s blúzkami jemných farieb či úzkymi tričkami, tielkami a členkovými čižmičkami na podpätku. Sú najmä elegantným kúskom, no neboj sa svoj outfit kombinovať aj so športovými kúskami ako sú tenisky alebo mikiny.

Topánky s masívnym podpätkom

Túto sezónu budú dominovať najmä čižmy s masívnymi podpätkami či platformami. Aj napriek tomu, že sa kombinujú oveľa ťažšie ako obyčajné čižmičky. Nosiť ich môžeš so sukňami dlhšími ako po kolená, nadrozmernými svetríkmi alebo páperovými bundami.

https://www.instagram.com/p/B2DY3pulybZ/

https://www.instagram.com/p/B2DtG2dIi61/

Odporúčame