Čaká ťa maturita z anglického jazyka? Preopakuj si všetky témy a slovnú zásobu na jednom mieste

Preopakuj si všetky témy so Schooltagom

Preopakuj si všetky témy so Schooltagom (Zdroj: GettyImages)

#Maturita z cudzieho jazyka vie byť poriadny stres. Svoj mozog musíš na chvíľu prepnúť do režimu, v ktorom uvažuje po anglicky. Bez bohatej slovnej zásoby to však nepôjde. Ani ty by si nevedel, o čom hovoriť pri výbere témy Multicultural society? Neboj sa, presne pre teba je tu totiž Schooltag.

Čo je Schooltag? Maturitný podcast magazínu Hashtag.sk, v ktorom nájdeš všetko dôležité na skúšku dospelosti. Na niekoľkých minútach ti rozpovie o maturitných témach a počúvať ho môžeš kedykoľvek a kdekoľvek. Navyše je úplne zadarmo.

Pripravili sme pre teba 31 tém z anglického jazyka – od tradičných a jednoduchších ako Family, Music, Job či Communication, až po náročnejšie ako People and society, Mental health alebo Learning and languages. Stačí sa prescrollovať medzi témami a vybrať tú, na ktorú si netrúfaš.

Schooltag má aktuálne spracované štyri maturitné predmety a podcast nájdeš v tradičných aplikáciách, akými sú Spotify či Apple Podcast. Sme však aj na YouTube, slovenskej podcastovej apke Sountier a na Podcast Addict, RadioPublic, PodBean a podobne. Stačí si názov zadať do vyhľadávania, kliknúť na odber a začať počúvať.

Prajeme ti príjemné počúvanie a držíme palca na maturitnej skúške!

Maturitný odkaz Schooltag
Maturitný podcast Schooltag (Zdroj: hashtag.sk)
Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame