Šaty v zime sú veľké ÁNO: Takto ich nosia naše známe influencerky, inšpiruj sa a buď šik!

šaty v zime

Šaty sú skvelým oblečením aj v zime, musíš len nájsť tie pravé (Zdroj: Unsplash/julio-rivera)

#Zima klope na dvere a ty uvažuješ, čo na seba? Vraj pekné kúsky zmiznú pod kopou oblečenia a nikto ich neuvidí? Prinášame ti dôkaz, že šaty a sukne môžeš nosiť aj v zime a vyzerať v nich super. Pozri sa na týchto desať slovenských a českých influenceriek a inšpiruj sa ich skvelými outfitmi! Daj nám vedieť, ktorý z nich sa ti páči najviac!

Siahni po farbách

Ak máš rada farby, určite po nich siahni aj v zime. Tvoj outfit bude omnoho zaujímavejší a zaručia ti, že tvoj výsledný look oživia aj v chladnejšom počasí. Doplnky sú v zime tvojimi kamošmi a vyšperkujú tvoj vzhľad do dokonalosti. No a čo si budeme klamať, niekedy dokonca zakryjú to, čo inokedy nejde. Napríklad neumyté vlasy či poriadne najedené bruško.

Čierna klasika

Čierna farba je v šatníku klasika, pôsobí elagantne a jednoducho sa kombinuje. Nemusíš sa báť siahnuť výlučne po čiernych kúskoch. Máme pre teba inšpiráciu na zaujímavé outfity iba v tejto jednej farbe a aj napriek tomu vyzerajú skvele. Doplnky môžeš ladiť taktiež v čiernych odtieňoch alebo to rozbiť inou farbou. Je to na tebe.

Buď odvážna so vzormi

Ak sa nebojíš kombinovať vzory, toto je pre teba. Ukáž ľuďom svoju originalitu a odhaľ ju nejakým crazy kúskom.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame