Československý šampionát v CS:GO mieri do finále: Ktoré tímy zabojujú o 15-tisíc eur?

Československý šampionát v CS:GO mieri do finále

Československý šampionát v CS:GO mieri do finále (Zdroj: Unsplash.com/Florian Olivo)

#Séria československého kvalifikačného cyklu na FACEIT Collegiate CS:GO Championship sa blíži ku koncu. Po dvoch otvorených kvalifikáciách sme spoznali štyri najlepšie československé univerzitné tímy, ktoré zabojujú o postupový slot a možnosť zabojovať o celkový prize pool $15.000.

Zdroj: Unicup
Zdroj: Unicup

Vďaka spolupráci UniCupu s FACEIT Collegiate dostali domáce univerzitné tímy možnosť zabojovať o reprezentáciu svoju univerzity v zahraničí a postaviť sa najlepším európskym a juhoamerickým univerzitný tímom. Reprezentant domácej scény však môže byť iba jeden.

O postupový slot a titul československého majstra FACEIT Collegiate CS:GO Championship sa už túto nedeľu 6.3. pobijú štyri najlepšie tímy.

Zdroj: Unicup
Zdroj: Unicup

Dvoch zástupcov, UCM TEDI Bears Bravo a Indigo, bude mať Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave, pričom slovenskú trojku doplní Comenius esport z Univerzity Komenského v Bratislave. Jediným českým želiezkom v ohni bude tím FIM Ducks reprezentujúci Univerzitu Hradec Králové.

Najlepšie súboje si budete môcť vychutnať v živom vysielaní na Twitchi UniCupu, ktorými vás prevedie komentátorské duo SajmoN a TheRoughBaby. Okrem dvoch live zápasov je pre divákov pripravený aj Nutrend CS:GO Qwizz, v ktorom si budú môcť odniesť balíček vecných cien.

Zdroj: Unicup
Zdroj: Unicup

Predbežný harmonogram streamu:
• 15:00 – Semifinále #2 (FIM Ducks vs. UCM TEDI Bears Indigo)
• 18:00 – Nutrend CS:GO Qwizz
• 18:20 – Grandfinále

Zdroj: Unicup
Zdroj: Unicup

Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame