Remake obľúbenej vianočnej klasiky: Nový Sám doma čelí obrovskej kritike, čo naňho hovoríš ty?

Disney vydáva remake filmu Sám doma

Disney vydáva remake filmu Sám doma (Zdroj: Disney)

#Aj ty si bol tým šťastným dieťaťom, ktoré každé Vianoce pozeralo v televízii obe originálne časti Sám doma? Alebo ním stále si? V Disney si povedali, že je čas na zmenu a ohlásili remake pôvodného filmu z roku 1990. No a minulý týždeň vypustili do sveta prvú ukážku, ktorú diváci a rozhodne fanúšikovia Kevina McCallistera okamžite zhodili.

Kevina vystrieda Max Mercer, problémový chlapec, ktorého rodičia zabudnú doma počas ich cesty do Japonska. Dvojica zlodejov si už brúsi zuby a počas vianočných sviatkov chce vykradnúť ich dom. Tvorcovia sa nesnažia ani len rozvinúť či obohatiť príbeh a preto si myslíme, že ide o film na objednávku pre streamovaciu službu Disney+.


Koľko si zarobil za každú epizódu, či aké zranenia sa na nahrávaní skutočne stali? Sleduj 50 faktov o filme Sám Doma


V Disney však takéto negatívne ovácie zrejme nečakali. V čase písania článku má oficiálny trailer takmer 70-tisíc dislikes k 17-tisíc likes. To je skutočne veľký nepomer v neprospech filmu. Chris Columbus, režisér pôvodných dvoch filmov, je snímkou taktiež znechutený. Už teraz vieme s určitosťou predpovedať, že hodnotenia filmu budú príšerné.

Tvorcovia od nás v jednom zo záberov chcú, aby sme si zaspomínali na staré dobré časy, pretože sa v ňom v úlohe policajta mihne McCallister. Nie, nie je to Kevin, ale jeho starší brat Buzz. Home Sweet Home Alone si svoju premiéru odbije na Disney+ už 12. novembra. Dáš jej šancu?

Zdroj: hashtag.sk, movieweb.com
Odporúčame