Rytmus vydal soundrack k svojmu dokumentu – NEZASTAVITEĽNÝ (+video)

V týchto dňoch je Rytmus prakticky všade. Dôvodom je jeho dokumentárny film TEMPOS od Red Bullu. Patrik Vrbovský je slovenská rapová ikona, to vedia aj tí, ktorí ho nemajú radi. V týchto dňoch Rytmus zverejnil na YouTube soundtrack k tomuto filmu s názvom NEZASTAVITEĽNÝ.

Treba povedať, že tracku nič nechýba. Motivuje, inšpiruje a je v ňom vidieť kvalitu. Nečudo, že po prvých hodinách online sa tešil množstvu pozretí a pozitívnych reakcií.

O videoprodukciu sa postarali TOXPRO. Výnimočne pripájame aj komentár z diskusie pod videom, stojí totiž za to a vystihuje obsah Rytmusovej skladby. Postaral sa o neho používateľ s menom Phate.

Víte co je nejvíc? Že minimálně jednoho z nás kdo tohle čte tenhle song nakopne a namotivuje a bude ho na svojí cestě používat jako odrazovej můstek. Pak se tu v komentářích za pár let třeba sejdeme a poděkujeme. Tak na nás.“

Je to tak. I keby mal Rytmusov príbeh namotivovať čo i len jedného človeka k tomu, aby niečo dosiahol, mal zmysel. Z TEMPOS-u sa dá naozaj veľa priučiť. Čo je najpodstatnejšie – netreba sa báť a treba bojovať o svoje sny. Snívať je dovolené všetkým.

Foto: YouTube

Odporúčame