Rytmus a Frayer Flexking prichádzajú so skladbou, v ktorej sa „do huby vysmievajú haterom“: Poslucháčov pieseň rozdelila na dva tábory

Rytmus a Frayer Flexking v novom klipe

Rytmus a Frayer Flexking sa v novom klipe vyjadrili ku svojim hejterom (Zdroj: YouTube.com/DONFANTASTICKYPESS)

#Na Rytmusa sa v poslednej dobe vznieslo množstvo kritiky. Išlo najmä o to, že haterom sa nepáčila jeho komerčnosť, keďže môžeme čoraz častejšie vidieť krstného otca našej scény propagovať rôzne produkty. Najviac asi zarezonovala kampaň s Oral B, ktorú mnoho ľudí odsúdilo.

Rytmus sa však nikdy nemal problém vyjadrovať k haterom, ktorým svoj odkaz posielal pravidelne v rámci Instagram Stories, no teraz prichádza aj so skladbou, ktorá je venovaná práve ním. Dostala názov Nehehe a Rytmus si na featuring prizval Frayera Flexkinga, s ktorým sa spolu „vysmievajú haterom do huby“.

Pre vizuál si vybrali veľmi zaujímavú lokáciu, ktorou bol salaš plný oviec, ktoré mali predstavovať haterov. Rytmus sa taktiež vyjadril, že v minulosti robil mnoho kampaní pre veľké spoločnosti a ľudia to príliš neriešili. Skladbu mnohí fanúšikovia ihneď odsúdili, no na druhej strane sa nájdu aj ľudia, ktorí si Rytmusa zastávajú.

Zdroj: YouTube.com/DONFANTASTICKYPESS
Odporúčame