Rytmus a Frayer Flexking opäť spolu: Čo chcú povedať tvojej manke?!

Rytmus

Rytmus feat. Flexking (Zdroj: YouTube.com/DONFANTASTICKYPESS)

#Mohli nám títo dvaja páni opäť vyskratovať mozočky? Nečakané veci väčšinou kopú najviac a to je aj prípad novej spolupráce Rytmusa s Frayerom Flexkingom. Čo sme od nich dostali tentokrát?

Rakety jak pizza

Rytmus a Flexking sa prvýkrát spojili v roku 2020, kedy vydali virálny hit „Rakety jak pizza“. Tento track produkoval dobre známy Maiky Beatz, ktorý sa postaral aj o hudby ďalších častí série týchto spoluprác.

Smejem sa ci do huby…

Pol roka po raketách sme dostali ďalšie… Ale v podobe tracku „Nehehe“, ktorý si fanúšikovia zapamätali aj podľa ikonického klipu na salaši medzi ovečkami. V tejto veci zároveň odznela aj veta „Poviem tvojej manke, že si nafetovaný…“, ktorá sa zároveň stala aj podkladom pre ďalší banger!

Nová časť trilógie a odkaz pre tvoju manku

Rob si čo chceš a zabávaj sa pri tom! Taký je odkaz tejto trilógie založenej na hláškach, srande a provokácii. Presne v tomto duchu vydal Rytmus s Flexkingom bez varovania nový klip na ďalší spoločný track!

Skladba „Poviem tvojej manke, že si…“ vyšla von aj v sprievode klipu z Dubaja, pod ktorým sa podpísal Danpingdon a k tracku chalani dali von aj tematický nový merch.

Poď si to pustiť a kýv hlavičkou spolu s nami!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame