Natália je našou úspešnou modelkou, predvádzala pre svetové značky: Z hľadiska ju sledoval herecký miláčik mnohých žien!

Natália Trnková

Mladučká Natália Trnková žije svoje sen (Zdroj: Súkromný archív Natália Trnková)

#Stať sa modelkou je snom mnohých dievčat. Dvadsaťjedenročná Natália Trnková tento sen už žije a okrem zahraničnej scény sa vyskytuje aj na tej slovenskej či českej. Niekoľkokrát mala dokonca možnosť fotiť pre časopis Beauty woman či Vogue CS, alebo predvádzať kolekciu pre slovenského módneho návrhára Fera Mikloška. Je to naša slovenská krv, ktorá by nemala ostať bez povšimnutia.

Ahoj Natálka, na začiatok nám povedz niečo o sebe a prezraď, kedy a ako si sa začala venovať modelingu?

Ahojte, mala som 15 rokov, keď ma oslovil skaut či by som neskúsila modeling. Najskôr som váhala, ale napokon som súhlasila. Potom nasledoval casting pre Heriett Models, kde som dostala možnosť sa stať modelkou a dnes je to krásnych 6 rokov, čo som v tejto agentúre.

Navštívila si už niekoľko svetových módnych metropol ako napríklad Miláno, Paríž, Londýn, New York a iné. Ktorá ti sadla najviac?

Myslím si, že v Paríži sa mi zadarilo najviac. Chodím tam veľmi rada, i keď po návšteve Ameriky mi učaroval New York.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natalia T (@natalia_trnkova),


Máš za sebou spolupráce so značkami z módnej elity do ktorej patrí aj Dior, Valentino. Stalo sa ti niekedy, že boli k tebe iné modelky zlomyseľné, alebo nepríjemné?

V modelingu je naozaj veľká rivalita, ale osobnú skúsenosť zatiaľ nemám.

Poďme sa na malú chvíľu vrátiť naspäť na začiatok tvojej kariéry modelky. Spomínaš si ešte na svoje vôbec prvé fotenie alebo prehliadku?

Pamätám si veľmi dobre, svoje prvé fotenie som mala v Bratislave s Alex Kiňovou. Fotili sme v rôznych uličkách a bolo všade naokolo veľa ľudí. Zo začiatku som sa veľmi hanbila, ale rýchlo som si zvykla (smiech).

Viac stresujúca bola moja prvá prehliadka. Bolo to v Miláne pre Mario Dice. Mali sme veľmi vysoké podpätky a bála som sa, že spadnem. Videla som aj na návrhárovi, že je nervózny (bola to jeho prvá módna prehliadka), ale nakoniec všetko dobre dopadlo a veľmi som si to užila.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natalia T (@natalia_trnkova),


Čo považuješ doteraz za najväčší úspech v tvojej kariére? Kto ťa doteraz najviac inšpiroval?

Každú prácu beriem ako svoj úspech. Nie každý môže mať prácu, ktorá ho baví. Na jednej z Valentino prehliadok som sa mala možnosť rozprávať s Kaiou Gerber. Kaia je svetoznáma, úspešná modelka a veľmi milo ma prekvapila jej povaha. Bola veľmi milá a išla z nej len pozitívna energia. Väčšine modeliek totiž stúpne sláva do hlavy a nevedia, čo so sebou. Preto môžem povedať, že je pre mňa inšpiráciou.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natalia T (@natalia_trnkova),


Čo je podľa teba najväčší mýtus, ktorý sa spája s prácou modeliek, či s modelkami samotnými?

Asi najviac ma vie vytočiť, keď niekto povie, že aké to máme my modelky/modely jednoduché. Avšak nikto nevidí, koľko ťažkej práce je za tým.

Ako sa líši tvoj bežný pracovný deň v porovnaní s tým, kedy máš “day off”?

Keď mám “day off,” mám viac času na seba a svoje aktivity. Či už čítanie knižky, alebo prehliadku mesta, v ktorom sa práve nachádzam. Avšak takých dní býva málo. (smiech)

Vieme, že si zasnúbená. Máš kvôli cestovaniu čas aj na svoje súkromie a iné aktivity?

Som toho názoru, že všetko sa dá, keď sa chce. S priateľom sme spolu 7 rokov a modeling nám nikdy nestál v ceste. Skôr náš vzťah posilnil. Je to veľmi o dôvere. Samozrejme, že mi býva veľakrát smutno za ním, rodinou či priateľmi, ale tým mi je potom vzácnejší čas s nimi, keď prídem na Slovensko.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natalia T (@natalia_trnkova),


Ako vyzerá tvoje stravovanie? Dodržuješ nejaké diéty alebo sa stravuješ tak ako si zvyknutá od malička? Čím rada zhrešíš?

Musím sa priznať, že som sa v strave nikdy neobmedzovala. Keďže mám rýchly metabolizmus, môžem si dopriať všetko, čo mám rada, i keď veľmi neobľubujem sladké. Ale rada zhreším s piškótovo-smotanovou tortou. (Smiech)

Stalo sa ti niekedy niečo tak nepríjemné, že si rozmýšala o tom, že v momente skončíš s prácou modelky? 

Nepamätám si, že by som niekedy premýšľala o skončení s modelingom. Niekedy sú v modelingu aj náročnejšie dni, ale vždy z toho treba vyťažiť maximum a zobrať si z toho len pozitíva.

Stretla si sa aj s nejakými svetovými celebritami, alebo boli na niektorej z tvojich prehliadok ako diváci?

Osobne som sa s celebritou nestretla, ale pamätám si, že na jednej z Dior prehliadok bol Robert Pattinson a Natalie Portman

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natalia T (@natalia_trnkova),


Máš nejaký pozitívny odkaz pre našich čitateľov na záver?

Vždy si choďte za svojím snom, nech je cesta akokoľvek ťažká.

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame