Odchádza Ronaldo z Juventusu? Neuveríš, ktorý klub oňho prejavil záujem

Kam prestúpi Ronaldo?

Kam prestúpi Ronaldo? (Foto: Fanny Schertzer)

#Je za nami EURO 2020 aj Copa America, a to znamená, že prestupové obdobie je oficiálne zahájené. Najnovšie sa hovorí o prestupe roka – z Juventusu by totiž mal odísť futbalový miláčik Cristiano Ronaldo. Kto si na tohto ľavého útočníka brúsi zuby?

Francúzsky Paris Saint-Germain nedávno pridal so svojej pestrej zbierky hráčov obrancu Sergia Ramosa a stredopoliara Goerginia Wijnaldumu. Do PSG zamieri aj najlepší hráč tohtoročného EURA – taliansky brankár Dunnarumma. Ronaldo by mal byť čerešničkou na torte.


Rebríček najlepšie platených športovcov tejto dekády: Kraľuje mu Američan na dôchodku, Ronaldo až druhý


Ronaldo si aktuálne užíva dovolenku a svoj prestup príliš nekomentuje. V talianskej Serie A a síce stal najlepším útočníkom, no Juventus už o futbalovú megahviezdu akosi nejaví záujem. Ronaldo svoj kontakt s talianskym Juventusom nepredĺžil. Jeho agent aktuálne s PSG rokuje.

Prečo má PSG záujem o Ronalda aj napriek tomu, že má už 36 rokov a jeho kariéra sa blíži ku koncu? Pretože priláka viac ľudí, aby sledovali prvú francúzsku ligu, PSG predá viac lístkov na domácich stretnutiach a v neposlednom rade, aby predal množstvo merchu. Jednoducho, hľadaj za tým predovšetkým peniaze.

Čo myslíš, prestúpi Ronaldo do parížskeho PSG? A ak áno, aká vysoká bude konečná suma?

Zdroj: hashtag.sk, espn.com
Odporúčame