Baggy, zvony či rázporky: Objav najväčšie denimové trendy pre tento rok!

džínsy 2023

Jedným z obľúbených strihov sú široké baggy džínsy (Zdroj: GettyImages)

#Zadovážiť si dokonalé džínsy je niekedy naozaj ťažké. Poznáme mnoho štýlov a strihov, ako napríklad slim, široké, zvonové či napríklad kapsáčové. V ktorých však budeš najviac trendy? V tomto článku ti predstavíme rifle, ktoré budú hitom roka 2023!

Baggy džínsy

Ide o rifle s jemne zníženým sedom, často sa kombinujú s károvanými košeľami či oversize mikinami. Tento typ riflí síce nepatrí k tým, ktoré sú vyslovene sexi a robia peknú postavu, no napriek tomu patria medzi veľmi obľúbené. Sú pohodlné a dávajú looku chlapčenský šmrnc. Kombinovať sa dajú napríklad ešte i s crop topom či body.

Kapsáče sú späť!

Tento typ riflí sa začal tešiť rastúcej popularite už v minulom roku. Ide o džínsy, ktoré sú rovné, no nižšie majú širší strih a na bokoch vrecká. Skutočne štýlovo vyzerajú v kombinácii s mikinou a teniskami, ale môžeš ich zladiť aj s bagandžami, crop topom, ale napríklad aj so sakom!

Zvonové džínsy

Zvonové rifle určite patria medzi top trendy sezóny. Návrat do minulých rokov je tu veľmi očividný, dizajnéri si tento strih veľmi zamilovali. Zvonové rifle však buď miluješ, alebo nenávidíš. Siahnuť môžeš napríklad po širokých zvonových rifliach, ale i po užších, ktoré sa zľahka rozširujú až od kolien nadol.

Džínsy s rázporkom

Ak naozaj prahneš po niečom cool, zvoľ si džínsy s rázporkom dolu. Takýto typ nohavíc vynikne či už v kombinácii s lodičkami alebo s čižmami na platforme. Ak v tomto štýle zvolíš džínsy s vysokým pásom, máš zaručenú dokonalú siluetu a opticky predĺžené nohy.

Slim džínsy

Slimové rifle sú v kurze už niekoľko rokov a ani tentokrát to nebude inak. Ide o klasiku, ktorou nikdy nič nepokazíš. V tomto prípade sa ti však môže zísť jedna dobrá rada: Pri kúpe vypasovaných džínsov pozorne sleduj zastúpenie elastanu – čím nižšie percento, tým lepšie. Pružnejšia látka sa síce lepšie prispôsobí tvojmu telu, džínsy sa však môžu aj veľmi rýchlo nepekne vyťahať. Nosiť ich môžeš na všetky možné spôsoby, ide hlavne o to, aký výsledný efekt chceš docieliť.

Aký typ džínsov máš najradšej ty?


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame