Krásna automobilová pretekárka prekvapuje: Od rýchlych áut k filmom pre dospelých

Obnažená bývala pretekárka pri zmene profesie

Bývala pretekárka pri zmene profesie (Zdroj: Instagram/renee_gracie)

#Dnešná doba je skutočne náročná a nájsť si dobre platenú robotu je ťažšie ako kedykoľvek predtým. Určite chce byť každý z nás dobre zabezpečený a nemať núdzu o peniaze, a preto sa často stáva, že skončíme v robote, ktorá vôbec nebola naším detským snom.

Každý správny fanúšik by ich mal poznať: Toto je 5 zaujímavých perličiek zo sveta pornografie, o ktorých si doteraz nevedel

Svoje by o tom rozhodne vedela rozprávať aj austrálska pretekárka, Renee Gracie. Vo svojej rodnej krajine sa stala skutočnou hviezdou vo svete pretekov športových áut, keď sa po 14. rokoch stala prvou ženou, ktorá tento šport vykonávala na plný úväzok. Hoci jej talent ocenilo veľmi veľa ľudí, táto cesta zrejme Renee nebola súdená.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RENÈE GRACIE 🧂 (@renee_gracie),

Postupom času bolo čoraz náročnejšie nájsť si dobrých sponzorov a v tíme tak bola neskôr nahradená iným pretekárom. A tak sa Renee rozhodla radikálne zmeniť povolanie. Zaregistrovala sa na populárnu stránku OnlyFans, ktorej princíp spočíva v dobrovoľných príspevkoch followerov, za ktoré následne dostanú erotickú fotku alebo video.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RENÈE GRACIE 🧂 (@renee_gracie),

Vyraziť týmto smerom bolo rozhodne správne rozhodnutie a v prvý týždeň ocenili fanúšikovia jej obrovský talent sumou 3 000 dolárov. Hoci už to je dychberúca suma, Renee vystrelila rovno ku hviezdam. Dnes totiž na jej profile hrdo svieti 2 800 stálych followerov, ktorí jej zabezpečujú neuveriteľných 25 000 dolárov týždenne. Inšpirovala radikálna zmena povolania aj teba?

Zdroj: ladbible.com
Odporúčame